به روز شده در: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
نماینده ولی فقیه در مازندران:
آیت الله محمدباقر محمدی لائینی گفت: ولایت محوری بر مدار ولایت خدا، اهل بیت و معصومین است و هر کس ادامه دهنده ولایت فقیه باشد در تمامی عرصه‌ها از جمله انقلاب و دفاع مقدس پیروز است.
کد خبر: ۴۰۵۳۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶ - 11July 2020

ولایت محوری بر مدار ولایت خدا و اهل بیت (ع) استبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، آیت‌الله «محمدباقر محمدی لائینی» نماینده ولی فقیه در مازندران امروز با حضور در جمع پایوران و سربازان لشکر عملیاتی 25 کربلا با بیان اینکه در قرآن کریم سه نوع تشکیلات برای یک جامعه تعریف شده است، اظهار داشت: اولین تشکیلاتی که در قرآن کریم به آن اشاره شده تشکیلات دفاعی است و افرادی که در این گروه قرار می‌گیرند جندالله هستند و از ویژگی‌های این لشکر پیروزی حتمی در برابر لشکر شیطان است و ما به این مهم ایمان کامل داریم.

محمدی لائینی با بیان اینکه دومین تشکیلاتی که قرآن کریم به آن اشاره کرده است تشکیلات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است، گفت: افرادی که در این گروه قرار می‌گیرند حزب‌الله نامیده می‌شوند و از ویژگی‌های آنان رستگاری و سعادتمندی است و سعی‌مان بر این باید باشد تا در مسیر تقویت جریان فرهنگی که همان حزب الله است قرار بگیریم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید اینکه حزب‌الله در قرآن دارای دو ویژگی است، خاطرنشان کرد: اولین ویژگی حزب الله، ولایت محوری بر مدار ولایت خدا، اهل بیت و معصومین است که هر کسی ولایت خدا و پیامبر اکرم (ص) را داشته و ادامه دهنده ولایت فقیه باشد در تمامی عرصه‌ها از جمله انقلاب و دفاع مقدس و... پیروز است.

وی همچنین افزود: دومین ویژگی حزب الله، ستیز با استکبار و شیاطین است که در مجموع این دو ویژگی، پایه‌های حزب الله را تشکیل می‌دهند.

محمدی لائینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این مهم که سومین تشکیلاتی که در قرآن مجید به آن اشاره شده است تشکیلات عرفانی و معنوی است، تصریح کرد: از جمله ویژگی افرادی که در این تشکیلات قرار می‌گیرند، هیچ ترس و اندوهی در صحبت‌ها و اعمال‌شان دیده نمی‌شود و برای اینکه مسیر اولیاء الله را طی کنند باید از نماز اول وقت، نماز شب، نماز نافله، گریه و دیگر اعمال عبادی غافل نمانند.

نماینده ولی فقیه در مازندران در سخنان پایانی خود با اشاره به این مهم که اگر کسی اولیاء الله نباشد جز حزب الله و جندالله هم نیست، بیان داشت: در مجموع کسانی که تمام این ویژگی‌ها را دارا باشند انصارالله نامیده می‌شود و خدا را شاکر هستم که در جمعی حضور دارم که تمام این ویژگی‌ها را دارا است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها