به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد؛
آیت الله «سید رحیم توکل» خواستار برخورد قاطع و همه جانبه با پدیده شوم مواد مخدر شد و گفت: نباید اجازه داد مواد مخدر به آسانی در دسترس مردم قرار گیرد.
کد خبر: ۴۰۵۳۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸ - 11July 2020

ضرورت برخورد قاطع و همه جانبه با پدیده شوم مواد مخدربه گزارش دفاع‌پرس از ساری، آیت الله «سید رحیم توکل» نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ظهر امروز در نشست با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خواستار برخورد قاطع و همه جانبه با پدیده شوم مواد مخدر شد و اظهار داشت: نباید اجازه داد مواد مخدر به آسانی در دسترس مردم قرار گیرد و با توزیع کنندگان مواد مخدر باید برخورد قاطع و شدید صورت گیرد.

توکل با اشاره به اینکه برای حل معضل اعتیاد باید به همه جوانب و علل آن توجه کرد، اظهار داشت: برای حل معضل اعتیاد و مواد مخدر می‌بایست با جامعیت، اشرافیت و قاطعیت برخورد کرد.

وی ضرورت توسعه فعالیت‌های فرهنگی و پیشگیری را متذکر شد و گفت: کار فرهنگی و پیشگیری در امر مبارزه با مواد مخدر لازم و ضروری است ولی اگر همراه با قاطعیت و اشرافیت کامل در برخورد با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر نباشد بی‌اثر خواهد شد.

این مسئول با ابراز تأسف از افزایش آمار معتادان تاکید کرد: امروز انواع و اقسام مواد مخدر تولید می‌شود و به راحتی در دسترس مردم است باید با پخش کنندگان مواد مخدر برخوردی قاطع انجام شود مانند کشور عربستان که در هنگام حضور حجاج شدیدترین برخوردها را با دارندگان مواد مخدر دارند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بر نقش مهم زندان‌ها برای اقدامات تربیتی و بازدارنده اشاره کرد و گفت: زندان‌های ما نباید به هتل تبدیل شوند و ضرورت دارد در این زمینه تجدید نظر شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار