به روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۵
مسوول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور از برگزاری برنامه‌های مجازی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد.
کد خبر: ۴۰۵۲۲۳
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷ - 11July 2020

برگزاری برنامه‌های مجازی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدسبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سرگرد پاسدار محمد دانش‌فر مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسوول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور، در جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار داشت: به دلیل شرایط موجود در کشور و آغاز موج دوم بیماری منحوس کرونا در تمامی استان‌ها، برنامه‌های این سازمان به مناسبت هفته دفاع مقدس،‌ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی افزود: اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوزات لازم را صادر کند، دو نمایشگاه دستاوردهای دفاعی در تهران بزرگ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کنیم.

دانش‌فر در ادامه گفت: از مهمترین عناوین برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس، به مستندهای «چله خاطرات»، «دفاعی که مقدس شد» و «خاکریزها» می‌شود اشاره کرد که در حال تولید و پیگیری هستند.

وی تصریح کرد: طبق فرمایشات امام خامنه‌ای فرماندهی کل قوا مبنی بر فعالیت مجدد قرارگاه‌ها و گروه‌های جهادی جهت مبارزه با ویروس منحوس کرونا، این سازمان از ۲۰ تیر قرارگاه‌های پدافند زیستی خود را مجددا فعال و بکارگیری خواهد کرد.

دانش‌فر همچنین گفت: در طرح مبارزه با ویروس کرونا قرارگاه‌ها مجددا شروع به گندزدایی معابر شهرها و تولید ماسک و توزیع رایگان آن توسط خادمین شهدا بین مردم عزیز خواهد کرد.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها