به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۶
یک روزنامه لبنانی در گزارشی نوشت که رژیم صهیونیستی برای ضربه زدن به مقاومت فلسطین از ابزار گروهک‌های وابسته به داعش استفاده می‌کند.
کد خبر: ۴۰۴۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲ - 08July 2020

«داعش» ابزار سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی علیه مقاومت فلسطین استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، روزنامه الاخبار لبنان در گزارشی نوشت: نیرو‌های امنیتی در نوار غزه به‌تازگی موفق شده‌اند تعدادی از عناصر سلفی را بازداشت کنند؛ این نیرو‌ها یک نقشه خطرناک را که توسط سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی با پوشش عناصر وابسته به داعش مدیریت می‌شد را خنثی کردند.

در ادامه این گزارش آمده است: نیرو‌های امنیتی در نوار غزه تعدادی از عناصری وابسته به داعش را که قصد اجرای عملیات خرابکارانه در نوارغزه داشتند، بازداشت کردند؛ با بازداشت این افراد، حالت فوق العاده از نوع درجه دو اعلام شد.

بر اساس این گزارش، هدف این عناصر از اجرای عملیات تروریستی در نوار غزه، هدف قرار دادن تأسیسات استراتژیک وابسته به سلاح مقاومت فلسطین بود.

در گزارش روزنامه الاخبار آمده است: تحقیقات صورت گرفته نشان می‌دهد که یکی از عناصر وابسته به رژیم صهیونیستی از این گروهک برای اجرای نقشه‌های فوق، استفاده کرده است؛ البته این عنصر وابسته به اسرائیل به اعضای گروهک بازداشت شده اعلام کرده بود که قرار است برای تشکیلات تروریستی داعش فعالیت کنند و از سوی این تشکیلات حمایت می‌شوند و باید اطلاعاتی را در خصوص مقاومت فلسطین به دست آورند.

در گزارش روزنامه الاخبار آمده است: هدف اصلی این گروهک، هدف قرار دادن بخش‌های ارتباطی و امنیتی فرماندهان مقاومت فلسطین بود؛ همچنین قضاتی که پیش‌تر علیه عناصر سلفی حکم صادر کرده بودند، هدف قرار می‌گرفتند؛ در جریان تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که سرکرده این گروهک به ارتباط داشتن با سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی از سال‌ها قبل تاکنون اعتراف کرده است؛ وی اعلام کرد که قرار بود با اجرای سلسله انفجار‌های انتحاری، مراکز امنیتی نیرو‌های فلسطینی هدف قرار بگیرند.

بر اساس این گزارش، نقشه عناصر گروهک بازداشت شده، بسیار گسترده بود و قرار بود تعدادی از وزارتخانه‌ها نیز هدف قرار بگیرند؛ اعضای این گروهک اعتراف کرده‌اند که بنا به دستور مستقیم سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی قصد ضربه زدن به مقاومت فلسطین را داشته اند.

انتهای پیام/ ۴۲۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار