به روز شده در: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۸
بخش سوم «کارگاه مجازی انتقال تجربه مستند بحران» که همزمان با بحران همه‌گیری بیماری کرونا در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است، در فضای مجازی عرضه شد.
کد خبر: ۴۰۴۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳ - 06July 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، بخش سوم «کارگاه مجازی انتقال تجربه مستند بحران» که همزمان با بحران همه‌گیری بیماری کرونا در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است، در فضای مجازی عرضه شد. عنوان این بخش «مستند پس از بحران» است که توسط «محمدسعید محصصی» ارائه می‌شود.


مجموعه این کارگاه‌ها در چهار سرفصل مختلف برگزار شده و فیلم آن به شکل Offline قابل دانلود و بازبینی روی وب‌سایت مرکز گسترش، پایگاه خبری سینماتجربی، صفحات فضای مجازی و آپارات است.

کارگاه مجازی مستند پس از بحران، سومین بخش این مجموعه کارگاه‌ها است که با حضور «محمدسعید محصصی» مستندساز، نویسنده و منتقد سینما ضبط و در فضای مجازی عرضه شده است.

طی دو هفته گذشته نیز دکتر «مصطفی جلالی‌فخر» به بهداشت گروه‌های مستندسازی در زمان بحران پرداخته بود و «محسن اسلام‌زاده» هم کارگاه انتقال تجربه مستند بحران را برگزار کرده بود.

تصاویر این دو کارگاه مجازی روی صفحه مرکز گسترش و سینماحقیقت در آپارات قابل دسترسی است.

هفته آینده هم کارگاه «مستند بحران از منظر تولید» با حضور «مرتضی شعبانی» تهیه‌کننده سینمای مستند در شبکه‌های مجازی پخش خواهد شد.

علاقمندان جهت بازبینی کارگاه مجازی انتقال تجربه مستند بحران می‌توانند به صفحه ویژه سینماحقیقت در آپارات CINEMA_VERITE_film_festival، پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی به نشانی www.cinematajrobi.ir، وب‌سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی www.defc.ir و فضای مجازی مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها