به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۶
جلسه همفکری جریان مستندسازی جبهه مقاومت با حضور مستندسازان و مسئولان حوزه های مختلف مستند برگزار شد.
کد خبر: ۴۰۴۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱ - 06July 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، جلسه همفکری مستندسازان جبهه مقاومت که در سال‌های اخیر در بحران‌های کشورهای منطقه حاضر و فعال بوده‌اند، در کافه نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار شد. در این جلسه مسئولین و فیلمسازان حوزه مستند در جبهه مقاومت گرد هم آمدند.

ایجاد حلقه اتحاد در میان مستندسازان جبهه مقاومت

در این جلسه که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد مستندسازان از تجربه‌ها، خاطرات و مشکلات مستندسازی بحران در کشورهای منطقه از جمله سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان، لبنان و... گفتند.

در ادامه این جلسه فیلمسازان و مسئولین حوزه مستندسازی به تبیین برنامه‌های این جریان برای ادامه مسیر مستندسازی در منطقه و جبهه مقاومت پرداختند.

ایجاد حلقه اتحاد در میان مستندسازان جبهه مقاومت

این اولین جلسه هم اندیشی در حوزه مستندسازان جبهه مقاومت بود و قرار بر این شد که سلسله جلساتی در این حوزه برای تدوین راهبردهایی در این خصوص با حضور طیف گسترده تری از فیلمسازان و مستندسازان جبهه مقاومت برگزار شود.

ایجاد حلقه اتحاد در میان مستندسازان جبهه مقاومت

احسان محمد حسنی مدیر مسئول سازمان اوج، نادر طالب زاده مستندساز و پژوهشگر، سید سلیم غفوری مدیر شبکه افق، محسن یزدی قائم مقام شبکه سه، محمدرضا عباسیان از مستندسازان با سابقه، یاسر فریادرس مدیر مرکز مستند سوره، محسن اسلام زاده، سیاوش سرمدی، وحید اصانلو، احمد شفیعی، وحید فرجی، ساسان فلاح فر، هادی نعمت الهی، هاشم موسوی، محسن اردستانی، فرج صالحی، ماهان خمامی پور، محمد مهدی خالقی، مهدی مطهر، میثم صبوحی، محمدجواد رحیمی، مصطفی فتاحی، مهیار زاهد، ناصر نادری، حمید عبدالله زاده، مهدی شاهمحمدی، احمد عبدالرحیمی، یحیی رضایی، امین قدمی و محمد ساسان از حاضرین این هم اندیشی بودند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار