به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
اوحدی خبر داد؛
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به مصوبه هفته قبل دولت مبنی بر ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی برای ایثارگران، گفت: با اعلام آمادگی استاندار کرمانشاه، ۲۵ درصد از مجموع ۲۰ هزار واحدی که دولت تصویب کرده است، در استان کرمانشاه ساخته خواهد شد.
کد خبر: ۴۰۴۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷ - 06July 2020

ساخت 5 هزار واحد مسکن برای ایثارگران در کرمانشاهبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، «سعید اوحدی» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز (دوشنبه) در مراسم امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین و ساخت ۵ هزار واحد مسکونی بین بنیاد شهید و استانداری کرمانشاه، با اشاره به جایگاه ارزشمند و برکات وجودی ایثارگران، جامعه ایثارگری را یک نعمت بسیار بزرگ برای کشور دانست و اظهار داشت: آنان همیشه آماده خدمت به کشور در همه زمینه‌ها هستند و همواره خدمت به جامعه ایثارگری بزرگترین افتخار و فضیلت برای جامعه است.

وی با بیان اینکه در جلسه هفته گذشته هیأت دولت سه مصوبه در خصوص جامعه ایثارگری به تصویب رسید، ادامه داد: با دستور و تاکید رئیس جمهور، دولت مصوب کرد تا تمام مطالبات جامعه ایثارگری تا پایان دولت دوازدهم پرداخت شود.

وی گفت: دومین مصوبه هیأت دولت ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی برای ایثارگران و سومین مصوبه، افزایش وام مسکن برای جامعه ایثارگران بود که این‌ها اتفاقات بسیار بزرگی بود.

اوحدی گفت: در تماس تلفنی که با استاندار کرمانشاه داشتم، وی سریعاً در خصوص تهیه زمین برای پنج هزار واحد از این واحدها، اعلام آمادگی کرد و این یعنی مدیریت جهادی.

وی اعلام کرد: با اعلام آمادگی استاندار کرمانشاه هفته آینده با همراهی وزیر راه و شهرسازی در استان کرمانشاه جهت افتتاح این پروژه حضور پیدا خواهیم کرد که طی آن ۲۵ درصد از مجموع ۲۰ هزار واحدی که دولت تصویب کرده است، در استان کرمانشاه ساخته خواهد شد.

معاون رئیس جمهور گفت: بعد از مصوبات اخیر دولت در بنیاد شهید سه کارگروه بهداشت و درمان، اشتغال و مسکن ایجاد کردیم تا بتوانیم با پشتیبانی دولت امور مربوطه را به خوبی پیگیری کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با مساعدت دولت، مطالبات زمین مانده ایثارگران ظرف ۴۵ روز تا دو ماه آینده به سرانجام می‌رسد.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار