به روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:
امیر سرتیپ صباحی‌فرد با بیان اینکه مأموریت پدافند هوایی در زمان جنگ و صلح، تفاوتی ندارد و توقف‌ناپذیر است، گفت: نیروی پدافند هوایی با هوشیاری به‌صورت ۲۴ ساعته آسمان کشور را رصد و کنترل می‌کند.
کد خبر: ۴۰۴۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹ - 05July 2020

پدافند هوایی 24 ساعته آسمان کشور را رصد می کند/ ماموریت پدافند هوایی توقف ناپذیر استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از بخش‌های مختلف گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) در فردو بازدید کرد.

سرتیپ صباحی فرد در جمع کارکنان این یگان ضمن عرض تبریک ولادت امام علی بن موسی الرضا (علیه‌السلام) گفت: باعث افتخار است که شما سربازان و خدمتگزاران به امنیت کشور، در شهری خدمت می‌کنید که شهر اهل بیت (ع) است و در جوار حرم خواهر امام رئوف امام رضا (ع) مشغول به انجام وظیفه هستید و از حریم حرم حضرت معصومه (س) دفاع می‌کنید.

وی افزود: ما سربازان را فرزندان خود می‌دانیم و سعی می‌کنیم محیطی آرام و بدون دغدغه برای خدمت آن‌ها فراهم کنیم تا پس از اتمام دوران سربازی، سفیران خوبی برای ارتش جمهوری اسلامی ایران باشند.

امیر صباحی فرد با اشاره به مأموریت خطیر پدافند هوایی در دفاع از آسمان کشور ادامه داد: نیروی پدافند هوایی با پوشش کامل فضای آسمان کشور جمهوری اسلامی ایران با هوشیاری به‌صورت ۲۴ ساعته این فضا را رصد و کنترل می‌کند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: مأموریت پدافند هوایی در زمان جنگ و صلح تفاوتی ندارد و توقف‌ناپذیر است و مسئولیت مهم حراست از دستاورد‌های ارزشمند کشور در حوزه‌های مختلف بر عهده کارکنان غیور پدافند است.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها