به روز شده در: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۲
فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش ضمن تشریح آخرین اقدامات این قرارگاه در استان خوزستان، گفت: کماکان بیمارستان‌ها، آمبولانس‌ها و کادر درمانی ارتش در خوزستان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار دارد.
کد خبر: ۴۰۴۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹ - 03July 2020

خدمات‌دهی بیمارستان‌ها، آمبولانس‌ها و کادر درمانی ارتش به دانشگاه علوم پزشکی خوزستانبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، امیر حمزه بیدادی در گفت‌وگویی اظهار داشت: کماکان بیمارستان‌ها، آمبولانس‌ها و کادر درمانی ارتش در خوزستان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار دارد.

وی با بیان اینکه همچنان در ورودی پادگان‌ها و کوی‌های سازمانی ارتش در استان خوزستان، عملیات ضدعفونی افراد انجام می‌شود، گفت: ما همچنین هر سه روز یک بار به قرارگاه دفاع زیستی نیروی زمینی ارتش در تهران گزارش می‌دهیم و آخرین وضعیت استان و اقداماتی که انجام داده ایم را تشریح می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش ادامه داد: به دلیل اینکه کارشناسان بهداشت به این نتیجه رسیدند که ضدعفونی و گندزدایی معابر، اثر جندانی در کاهش شیوع ویروس کرونا ندارد، ما هم در ارتش این اقدام را در استان خوزستان به پایان رساندیم.

امیر بیدادی گفت: عمده مبتلایان به کرونا در ارتش از نیرو‌های درمانی بودند که اکثریت آن‌ها تنها در حد قرنطینه بودند و بعد از چند روز بهبودی پیدا کردند.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها