به روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷
جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ناحیه دو یزد برگزار شد.
کد خبر: ۴۰۴۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱ - 02July 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، کرونا باعث بوجود آمدن زیرساختی شد که آموزش و پرورش بواسطه آن، دوران جدیدی را آغاز کرد.

«حمید اسمعیلی‌زاده» مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد در جلسه ستاد شاهد این ناحبه با بیان این مطلب افزود: در هنگامه شیوع کرونا، برای عموم مردم جامعه نقش و اهمیت شبکه سلامت  و نیز آموزش و پرورش بیشتر و بهتر نمایان شد.

اسمعیلی‌زاده تاکید کرد: همزمان با تعطیلی مدارس که بدلیل کرونا اتفاق افتاد،همکاران  ما در مدارس آموزش خود در فضای مجازی را آغاز کردند و  آموزش دانش آموزان تعطیل نشد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد گفت: باید زمینه‌ای فراهم شود تا امنیتی که دانش آموز در مدرسه  دارد، در شبکه شاد نیز برای او  بوجود آید.

وی خاطرنشان ساخت: در آغاز سال تحصیلی جدید بایستی وضعیت تک تک دانش آموزان در زمینه ی دسترسی به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری فضای مجازی، بررسی شود.

اسمعیلی‌زاده همچنین از مدیران و مسئولین مدارس شاهد خواست: خانواده‌های دانش آموزانی را که به فضای مجازی دسترسی ندارند را شناسایی و به هر نحو ممکن امکانات لازم جهت استفاده از این فضا را برای آنان فراهم آورند تا در صورت شیوع موج مجدّد کرونا، به آموزش دانش آموزان اینگونه خانوارها لطمه‌ای وارد نشود.

سپس حجه‌الاسلام «نقیبی»، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد در سخنانی بر استفاده بهینه از تکنولوژی جهت آموزش بهتر تاکید کرد. 

وی گفت: نحوه پوشش، گفتار و سبک و روند امور اجرایی مدارس شاهد باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد.

در ادامه حضار جلسه به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها