به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس:
علی‌اصغر جعفری با بیان اینکه برنامه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از سوم خرداد با برنامه‌های هفتگی شروع شده و تا پایان اسفندماه سال‌جاری ادامه خواهد داشت، گفت: عناوین برنامه‌های هر هفته این ستاد مشخص شده و در این راستا وظایف هر دستگاه نیز تعیین شده است.
کد خبر: ۴۰۰۰۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹ - 06June 2020

لوگوی چهلمین سالگرد دفاع مقدس، لوگوی مشترک همه برنامه‌های این ستاد استبه گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «علی‌اصغر جعفری» در حاشیه رونمایی از پوستر و لگوی بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اظهار داشت: با تدبیر سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، ستاد‌هایی با حضور وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌های مختلف کشوری و لشکری در سراسر کشور تشکل شده و یک ستاد مرکزی به ریاست سردار کارگر راهبری کلیه این ستاد‌ها را برعهده دارد.

وی با اعلام اینکه برنامه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از سوم خرداد با برنامه‌های هفتگی شروع شده و تا پایان اسفندماه سال‌جاری ادامه خواهد داشت، گفت: عناوین برنامه‌های هر هفته این ستاد مشخص شده و در این راستا وظایف هر دستگاه نیز تعیین شده است.

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: هم‌اکنون وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌ها وظایف مربوط به خود در این رویداد را احصا کرده‌اند و فعالیت‌های انجام داده را به دبیرخانه ارسال می‌کنند.

جعفری خاطرنشان کرد: یکی از نیاز‌های ضروری این اتفاق بحث لوگوی آن بود که با بهره‌گیری از ظرفیت هنری هنرمندان، روی این قضیه کار شد و نهایتاً لوگوی آن توسط محمد صمدی از همکاران و هنرمندان کشورمان، طراحی شد که امروز با حضور سردار کارگر و هیأت مدیره موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از آن رونمایی شد.

وی ادامه داد: این لوگو از امروز در اختیار نهاد‌ها و سازمان‌هایی که برنامه‌ای درخصوص سالگرد دفاع مقدس خواهند داشت قرار می‌گیرد؛ چراکه این لوگو، لوگوی مشترک برنامه‌های این ستاد خواهد بود که باید مورد استفاده همه دستگاه‌ها قرار گیرد.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار