به روز شده در: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶
چهل‌سالگی سرو/ با حضور فرمانده کل ارتش؛
آیین رونمایی از پنج جلد کتاب با عنوان روایت‌های ماندگار دفاع مقدس با حضور امیر سرلشکر موسوی آغاز شد.
کد خبر: ۴۰۰۰۶۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷ - 28September 2020

موسویبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، آیین رونمایی از پنج جلد کتاب با عنوان روایت‌های ماندگار دفاع مقدس از دقایقی پیش با حضور امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) آغاز شد.

در این مراسم امیر سرلشکر «حسین حسنی سعدی» جانشین فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) و تعدادی از پیشکسوتان و فرماندهان نیرو‌های چهارگانه ارتش در دوران دفاع مقدس حضور دارند.

بنا بر این گزارش، ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کارگروهی را به ریاست سرلشکر حسنی سعدی تشکیل داده و طی آن به جمع‌آوری مستندات و خاطرات فرماندهان، پیشکسوتان و رزمندگان ارتش در دفاع مقدس پرداخته است که حاصل این تلاش پس از تحقیق، کسب اطلاعات و چندین مرتبه اعتبارسنجی در پنج جلد کتاب با عنوان روایت‌های ماندگار دفاع مقدس به رشته تحریر درآمده است.

این مجموعه پنج جلدی در مرحله نهایی توسط ۷۰ نفر از پیشکسوتان ارتش در دوران دفاع مقدس مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است که امروز با حضور فرمانده کل ارتش و پیشکسوتان ارتش در دوران دفاع مقدس از آن‌ها رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار