به روز شده در: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
استاندار خوزستان:
غلامرضا شریعتی در دیدار با مردم مرزنشین شهر چوئبده آبادان گفت: همه مردم ایران برای حفظ خوزستان و وجب به وجب این مناطق خون دادند لذا باید در راستای همدلی و وحدت کشور گام برداریم و سخنان تفرقه افکنانه نزنیم.
کد خبر: ۳۹۹۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸ - 04June 2020

همه مردم ایران برای حفظ خوزستان و وجب به وجب این خاک خون دادند

به گزارش دفاع‌پرس از اهواز، «غلامرضا شریعتی» استاندار خوزستان امروز (پنجشنبه) در جریان بازدید و بررسی وضعیت آب آشامیدنی شهر چوئبده آبادان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: دولت متعهد به تامین معیشت، آب کشاورزی و آشامیدنی مردم استان بخصوص مرزنشینان است.

وی افزود: مرزنشینان منطقه از دوره‌های گذشته از مرزهای سرزمین پاسداری کرده و با همه سختی‌ها در نوار مرزی ساکن شده و از این سرزمین و مرزها پاسداری می‌کنند. امینت و اقتصاد خوزستان، امینت و اقتصاد کشور و نبض این استان به نبض کشور مرتبط است.

شریعتی گفت: همه مردم ایران برای حفظ خوزستان و وجب به وجب این مناطق خون دادند لذا باید در راستای همدلی و وحدت کشور گام برداریم و سخنان تفرقه افکنانه نزنیم.

استاندار خوزستان در بخش دیگری از صحبت‌های خود به مشکل تامین آب روستاهای بخش مرکزی و شهرچوئبده آبادان اشاره کرد و افزود: عملیات اجرایی ساخت تصفیه‌خانه‌ آب آشامیدنی شهر چوئبده از سال ۹۷ شروع شده و تا پنج ماه آینده تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.

وی به خرید و تامین تجهیزات مورد نیاز تصفیه‌خانه شهر چوئبده نیز اشاره کرد و گفت: مشکل آب شهر چوئبده با بهره برداری از این طرح تا ۲۵ سال آینده تامین و تضمین می‌شود و در کنار آن نیز یک دستگاه آب شیرین کن باید احداث شود که برای آن سرمایه‌گذار مشخص شده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها