به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
در واکنش به اعتراضات مردمی؛
رئیس جمهور آمریکا در یک سلسله پیام توئیتری به تشریح حوادث روز گذشته در برابر کاخ سفید پرداخت و نوشت که «شرورترین سگ‌ها» و «شوم‌ترین سلاح‌ها» در انتظار معترضانی بود که به حصار کاخ سفید نزدیک می‌شدند.
کد خبر: ۳۹۹۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴ - 30May 2020

شرورترین سگ‌ها منتظر معترضان بودندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در پیام‌هایی در توئیتر به تظاهرات روز جمعه معترضان در برابر کاخ سفید اشاره کرد.

وی در این پیام توئیتری با اشاره به حضور ماموران سرویس مخفی در میان تظاهرات‌کنندگان نوشت که بیشتر از این نمی‌توانسته احساس امنیت کند.

ترامپ در توصیف ماموران سرویس مخفی آمریکا که در مقابل کاخ سفید حضور داشتند نوشت: آن‌ها نه تنها کاملا حرفه‌ای بوده بلکه خیلی هم آرام بودند. من داخل (کاخ سفید) بودم و هرگونه تحرکی را مشاهده می‌کردم و نمی‌توانستم بیشتر از این احساس امنیت کنم.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه پیام توئیتری خود نوشت: آن‌ها (ماموران مخفی) به معترضان اجازه می‌دادند هر اندازه که می‌خواستند جیغ و فریاد بکشند، اما هر زمان که یکی از آن‌ها تندروی می‌کرد آن‌ها (ماموران مخفی) سریع و قاطع اقدام می‌کردند در حالی که آن‌ها (معترضان) نمی‌دانستند که چه کسی به آن‌ها ضربه زده است. خط مقدم به صورت جادویی با ماموران جدید جایگزین می‌شد.

وی اضافه کرد: ازدحام بزرگ به صورت حرفه‌ای سازماندهی شد، اما هیچ کسی نزدیک حصار (کاخ سفید) نشد و اگر کسی این کار را انجام می‌داد با شرورترین سگ‌ها و شوم‌ترین سلاح‌هایی که تا کنون دیده‌ام از آن‌ها استقبال می‌شد.

ترامپ در ادامه روایت خود از اعتراضات روز گذشته در برابر کاخ سفید نوشت: ماموران سرویس مخفی زیادی فقط منتظر اقدام بودند. ما جوان‌ترین‌ها را در خط مقدم قرار دادیم. همانطور که شما شب گذشته دیدید، آن‌ها بسیار آرام و بسیار حرفه‌ای بودند. هرگز اجازه ندادند از کنترل خارج شود.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها