به روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
مدیرکل زندان‌های خوزستان خبر داد؛
علیرضا بابایی گفت: در ماه مبارک رمضان و در اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه بیش از سه هزار خانواده زندانیان نیازمند استان بسته‌های حمایتی و معیشتی دریافت کردند.
کد خبر: ۳۹۸۸۵۶
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷ - 29May 2020

توزیع بیش از سه هزار بسته معیشتی بین خانواده زندانیان نیازمند در خوزستان

به گزارش دفاع‌پرس از خوزستان، «علیرضا بابایی» مدیر کل زندان‌های خوزستان در خصوص رزمایش کمک مومنانه در بین خانواده‌های زندانیان خوزستان اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان و در اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه بیش از سه هزار خانواده زندانیان نیازمند استان بسته‌های حمایتی و معیشتی دریافت کردند.

وی افزود: بی شک اکثر خانواده‌های زندانیان هیچ نقشی در ارتکاب جرم ازسوی فرد بزهکار ندارند، اما حقیقت تلخ این است که این خانواده‌ها در زمره اولین قربانیان جرم و جنایت در جامعه محسوب می‌شوند.

بابایی گفت: امسال با پدیده و بیماری منحوس و فراگیر کویید ۱۹ یا همان کرونا ویروس در جامعه مواجهیم که شرایط زندگی مردم را دچار مشکال نموده است، این مشکلات برای خانواده‌های زندانیان افزونتر از سایرین است، زیرا در نبود سرپرست، مشکلات آن‌ها بویژه در حوزه معاش و تامین مایحتاج زندگی صد چندان می‌گردد و این امر وظیفه و رسالت انسانی ما را در قبال خانواده‌های آنان دوچندان می‌کند.

مدیر کل زندان‌های خوزستان افزود: در این راستا طی سه مرحله در آستانه ماه مبارک رمضان، در دهه اول ماه مبارک و سومین مرحله در دهه سوم رمضان با همکاری و مشارکت انجمن‌های حمایت زندانیان مرکز استان و شهرستان ها، مشارکت موثر کمیته امداد امام (ره) و خیرین بیش از ۳ هزار بسته معیشتی شامل اقلام خوراکی و بهداشتی متناسب با جمعی هر خانواده تهیه و بین بیش از ۳۰۰۰ خانواده نیازمند زندانیان بی‌بضاعت توزیع گردید.

نایب رییس هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان مرکز خوزستان تصریح کرد: در این راستا هدایای ارزشمند اهدائی مقام معظم رهبری که به واسطه پیشنهاد ریاست معزز قوه قضائیه، عنایت رهبری معظم و با محوریت بنیاد مستضعفان تامین و مختص خانواده‌های زندانیان توزیع شد.

مدیرکل زندان‌های خوزستان در خاتمه خاطرنشان ساخت: گرچه در ایام کرونا و شیوع ویروس منحوس و مرموز کرونا، شرایط اجتماعی و روال عادی زندگی را در بخش‌های مختلف جامعه تحت تأثیر قرار داده، اما مردم مومن و همیشه در صحنه و همچنین نیکوکاران و خیرین از این مشکل نیز سرفراز بیرون آمدند و جلوه هائی از انفاق و نوع دوستی را رقم زدند و مستمندان و جامعه را تنها نگذاشتند، ما نیز تلاش خواهیم کرد تا ان شاءالله با برنامه‌ریزی لازم این کمک‌ها را در ایام مختلف سال جمع آوری و بین خانواده‌های نیازمند زندانیان توزیع کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار