به روز شده در: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۶
بیانیه فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی:
در بیانیه فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی آمده است که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اقدام گستاخانه آمریکای غاصب مبنی بر تحریم فرماندهان ناجا، قدرتمندتر از گذشته در راستای انجام وظایف خود و تأمین نظم و امنیت مردم در مرزها و جای جای میهن اسلامی تلاش خواهد کرد.
کد خبر: ۳۹۸۷۰۵
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۴ - 27May 2020

ناجا با تحریم آمریکا قدرتمندتر از گذشته می‌شود

به گزارش دفاع‌پرس از ارومیه، فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی در محکومیت تحریم فرماندهان ارشد ناجا توسط آمریکا بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

اخیردر فهرستی که وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرده است، نام هفت نفر از جمله فرمانده ناجا و مقامات ارشد این نیرو و همچنین سازمان نیروی انتظامی به فهرست تحریم‌ها اضافه شده‌اند.

این اقدام رژیم جنایتکار و مستکبر آمریکا نشان از ضعف و درماندگی آنان دارد و قطعا این اقدام منجر به افزایش اتحاد و همدلی مدافعان حریم امنیت در کشور خواهد شد و چهره پلید سردمداران آمریکای جنایتکار را بیش از پیش برای همگان روشن خواهد ساخت.

بدون شک، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با این اقدام گستاخانه آمریکای غاصب، قدرتمندتر از گذشته در راستای انجام وظایف خود و تأمین نظم و امنیت مردم در مرزها و جای جای میهن اسلامی تلاش خواهد کرد و به کوری چشم دشمنان روز به روز با صلابت تر و مقتدرتر از گذشته به راه خود ادامه خواهد داد.

دشمنان این مرزو بوم با بهره گیری از اقدامات رسانه ای و عملیات روانی سعی در بر هم زدن آرامش جامعه و تضعیف قوا و اراده مسئولان را دارند که به حول و قوه الهی در این مسیر نیز همانند اقدامات شوم دیگر خود ناکام خواهند ماند.

در پایان، فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی ضمن محکوم کردن این اقدام آمریکای جنایتکار در اعمال تحریم ها بر علیه فرماندهان و مسئولان ناجا، اعلام می کند در راستای لبیک به منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و حفظ و ارتقاء امنیت مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد و با روحیه ای بالا و عزم و اراده ای قوی و محکم، به وظایف خود جامه عمل خواهد پوشاند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار