به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
فرمانده انتظامی خوزستان خبر داد؛
سردار حیدر عباس زاده از دستگیری 14 نفر از عوامل تکفیری و تجزیه طلب در بندر ماهشهر خبر داد و گفت: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به بزه‌های ارتکابی معترف و هر 14 نفر پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
کد خبر: ۳۹۸۶۷۷
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵ - 27May 2020

دستگیری 14 نفر از عوامل تکفیری و تجزیه طلب در بندر ماهشهر

به گزارش دفاع‌پرس از اهواز، سردار «حیدر عباس‌زاده» فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری 14 نفر از عوامل تکفیری و تجزیه طلب در بندر ماهشهر خبر داد.

 وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان ماهشهر با کار اطلاعاتی 14 نفر عامل وابسته به گروه های تکفیری و تجزیه طلبی را که در سطح شهرستان اقدام به تیراندازی به مقرهای انتظامی، بسیج، نصب پرچم جعلی الاحوازیون بر روی درب و دیوار شهر، پرچم گردانی و ارسال کلیپ آن ها به خارج از کشور می نمودند را شناسایی کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با هماهنگی مرجع قضایی طی  چهار عملیات طراحی شده هشت نفر از عاملان تیراندازی ها و 6 نفر از عاملان نصب پرچم و پرچم گردانی را دستگیر کردند و از محل اختفاء متهمان پنج دستگاه موتورسیکلت و تعداد 12دستگاه تلفن همراه کشف شد.

فرمانده انتظامی خوزستان بیان داشت: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به بزه های ارتکابی معترف و هر 14 نفر پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها