به روز شده در: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۵
ائتلاف متجاوز سعودی در نخستین روز تعطیلات عید سعید فطر با بمباران مناطقی از استان صعده، دو غیرنظامی را شهید و سه نفر دیگر را زخمی کرد.
کد خبر: ۳۹۸۲۹۸
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴ - 24May 2020

۲ شهید و ۳ زخمی در حمله ائتلاف سعودی به صعدهبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‎پرس، هواپیماهای ائتلاف متجاوز سعودی غیرنظامیان را در جاده منطقه مران در بخش حیدان واقع در استان صعده هدف قرار داده و دو نفر را شهید و سه نفر دیگر را زخمی کردند.

ائتلاف متجاوز سعودی همچنین در سه نوبت منطقه مرزی شدا در این استان را بمباران کرده و علاوه بر آن روستاهای دو بخش رازح و شدا را هدف حملات گسترده موشکی و توپخانه‌ای قرار دادند.

طبق گزارش وبگاه «المسیرة»، هواپیماهای ائتلاف متجاوز سعودی در هفت نوبت منطقه حرض و در دو نوبت منطقه عبس در استان حجه را بمباران کردند.

جنگنده‌های ائتلاف سعودی همچنین در سه نوبت به منطقه خب و الشعف در استان الجوف، دو بار به منطقه الجفره در بخش مجزر استان مأرب حمله کرده و یک بار نیز کوه صلب در منطقه نِهم استان صنعاء را بمباران کردند.

در استان الحدیده نیز بولدوزر نظامی ائتلاف سعودی استحکامات جنگی در غرب روستای الشجن ایجاد کرده و مزدوران این ائتلاف نیز روستای الدحفش در حومه الدریهمی را هدف حمله توپخانه‌ای قرار دادند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار