به روز شده در: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان یزد به مناسبت روز قدس؛
در بخشی از بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان یزد آمده است: «قدس عضوی است غرق در خون از پیکره‌ی امت اسلامی، پیکره‌ای که به برکت بیداری اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی که به زودی پاره‌ی تن خویش را از غاصبان پس می‌گیرد.»
کد خبر: ۳۹۷۶۱۸
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱ - 20May 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، سازمان بسیج حقوقدانان استان یزد به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

«سبحان الّذى اسرى بعبده لیلا من المسجد الحرام الى المسجد الأقصى الّذى باركنا حوله لنریه من ایاتنا، انّه هو السّمیع البصیر

«روزقدس روز اسلام است» امام خمینی (ره)

با سلام و صلوات بر محمد‌ و ‌آل ‌محمد و درود بر روح امام و شهیدان به خصوص شهدای نهضت بیداری اسلامی که در ظلمت حاکمیت جهل بر انسان فرا مدرن بر چهره منحوس عافیت‌ طلبی تاختند تا زمینه ساز ظهور آخرین منجی عالم بشریت باشند. چه زیباست بیعتی دیگر با آرمان والای پیر سفر کرده مان در آخرین جمعه ضیافت پر نور الهی و بهار قرآن و دعا به ویژه در سالی که تلالوء خورشید انقلاب اسلامی به جهان ظلمانی رسید و نور پر فروغش نهال فضیلت را درجهان به ثمر رساند.

قدس عضوی است غرقه در خون از پیکره‌ی امت اسلامی، پیکره ای که به برکت بیداری اسلامی نشئت گرفته از انقلاب اسلامی به یاری خداوند متعال به زودی هر چه تمام پاره‌ی تن خویش را از غاصبان پس می گیرد. فاجعه اسفبار كشتار گسترده و قتل عام مسلمانان و سكوت مرگ بار و معني دار سازمان ملل كه همواره شاهد سكوت آنان در كشتار مسلمانان كشورهاي اسلامي نظير فلسطين، یمن و ديگر ملل اسلامي بوده ايم، باعث گسترده شدن اين نسل كشي و قتل عام ظالمانه مسلمانان مظلوم و بي پناه شده است .

بي شك و بدون ترديد در پشت پرده اين جنايات دست حمايت جريان استكبار و ايادي و نوكران سر سپرده آنها در سازمان هاي بين المللي پيش زمينه اين خون ريزي ها را فراهم كرده است و اكنون شاهديم كه ترويج فرهنگ اسلام ستيزي از سوي كشورهاي غربي كه در اقداماتي نظير ایجاد گروه های تکفیری و سلفی مانند داعش، اهانت به قرآن كريم و پیامبر عظیم الشأن اسلام، بي حرمتي به مسلمانان و ايجاد محدوديت هاي شديد اجتماعي و شخصي براي آنها در كشورهاي غربي نيز سرايت كرده است.

عليرغم همه ادعاهاي حقوق بشري جهان معاصر كه توسط برخي از كشورهاي غربي با بوق و كرنا مطرح مي شود، هم اكنون يكي از خشونت بارترين فرازهاي تاريخ معاصر در حال وقوع است كه با كمال تأسف كمتر صدايي از جانب مدعيان دروغين حقوق بشري به گوش نمي رسد.

بي ترديد يكي از اهداف اين كشتارها، نسل كشي و از ميان بردن نام اسلام است؛ چه آنكه امروزه آوازه اسلام كشورهاي مختلف جهان را فرا گرفته و امواج خروشان بيداري اسلامي، صحنه خاورميانه را دگرگون ساخته است، از اين رو قدرت هاي سلطه طلب استكباري مي كوشند به سركوب و نابودي مسلمانان بپردازند.

به راستي در دنيايي كه فرياد حقوق بشر و آزادي بيان، گوش ها را كر كرده، اين گونه نسل كشي و کودک کشی با بي توجهي رسانه هاي جهاني چه توجيهي دارد؟! آيا وقت آن نيست كه مجامع بين المللي و در رأس آن شوراي امنيت سازمان ملل متحد با اين حوادث اسفناك مقابله كنند؟!

سازمان بسيج حقوقدانان ضمن محكوميت شديد كشتار كودكان، زنان و مردان مسلمان و به آتش كشيدن خانه و كاشانه آنان، از تمامي نهادهاي بين المللي مي خواهد در اقدامي عاجل، جدي و قاطعانه به اين نسل كشي ها پايان دهند و بر این اساس حقوقدانان بسیجی اعم از اساتید، قضات، وکلا، مشاورین، سردفتران ، مدیران و کارشناسان حقوقی نیز به فضل الهی همراه با مردم شهید پرور استان ، چون سنوات گذشته با آرمان های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در جهت حمایت از مظلومان جهان تجدید میثاق می بندیم و ضمن اعلان انزجار از دولت های مزدور و سرکوب گر منطقه و فرا منطقه ای به خصوص مستکبران غربی اعلام می دارد تا رسیدن ملت فلسطین و سایرملل مستضعف جهان به حقوق حقه خود از هیچ کوششی دریغ نمی‌نمائیم آری وعده الهی بسیار نزدیک است وبه زودی قدس شریف به دامن پر مهر امت اسلامی باز می‌گردد.»

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار