به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۳
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس یزد مطرح کرد؛
سرهنگ پاسدار «منصور زارع» در دیدار با مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خواستار سرعت بخشیدن به روند ساخت محتوایی و گالری‌های پیش بینی شده در فاز‌های اول و دوم مرکز فرهنگی دفاع مقدس، شد.
کد خبر: ۳۹۶۷۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱ - 14May 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، سرهنگ پاسدار منصور زارع مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد در دیدار با عباس ملازینلی مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد، اظهار داشت: مرکز فرهنگی دفاع مقدس از نهادهای تاثیرگذار فرهنگی شهرهاست که وظیفه مهمی در فرهنگ سازی عامه مردم دارد.

وی با تاکید بر اجرای فعالیت فرهنگی تبلیغی دفاع مقدس در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، ادامه داد: شهرداری به روند ساخت محتوایی و گالری های پیش بینی شده در فازهای اول و دوم  مرکز فرهنگی دفاع مقدس سرعت دهد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد با گرمی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس بیان کرد: ادارات، دستگاه‌ها و نهادها عملکرد 40 ساله خود را از آغاز شروع جنگ تحمیلی تا کنون در سال 99 برجسته و نماد ایثار و مقاومت و ارزش های ساری و جاری در دوران دفاع مقدس و بعد از آن را به نمایش می گذارند.

 سرهنگ زارع محتوای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس را پویا و زنده دانست و عنوان کرد: این پویایی به گونه ای است  که قابلیت انعطاف کار فرهنگی را بالا خواهد برد.

همچنین عباس ملازینلی مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد نفس قدسی و آسمانی شهدا را  پشتیبان معنوی واقعی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس دانست و یادآور شد: تمامی ما وسیله ای برای معرفی شهدا به عموم مردم هستیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها