به روز شده در: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
سردار اشتری خبر داد؛
فرمانده ناجا با بیان اینکه هوشمند سازی پروژه بزرگی است که شروع شده و تا سه سال آینده به اتمام خواهد رسید، گفت: تا چند ماه آینده از سامانه‌های خدمات رسانی به مردم رونمایی خواهد شد.
کد خبر: ۳۹۵۸۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱ - 09May 2020

رونمایی از سامانه‌های خدمات رسانی به مردم در آینده نزدیک/ تضمین امنیت صنعت‌گران و تولیدکنندگان توسط پلیسبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا در حاشیه آیین تکریم و معارفه فرماندهان استان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سال گذشته توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) سال «رونق تولید» نامگذاری شد که پلیس نیز اقدامات خوبی در این زمینه انجام داد که می‌توان به راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی، استقرار پلیس در تمام گمرکات و دیگر اقدامات اشاره کرد.

وی افزود: پلیس امنیت اقتصادی با حمایت دستگاه قضائی برخورد‌های قاطع و قانونی با مخلان نظم و امنیت اقتصادی انجام داد که پرونده دانه درشت‌های زیادی در دست اقدام است.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: امیدواریم در سال جدید که رهبر معظم انقلاب اسلامی آن را سال جهش تولید نامگذاری کرده‌اند بتوانیم در عرصه اقتصادی اقدامات خوبی انجام دهیم، همانگونه که پلیس گمرگ در تمام گلوگاه‌ها استقرار پیدا کرده و با اشراف بالای اطلاعاتی که وجود دارد از ورود کالای قاچاق پیشگیری می‌شود، اقدامات مناسب دیگری نیز انجام دهیم.

سردار اشتری گفت: پلیس، امنیت افرادی که مسئولیت تولید را به عهده دارند تضمین می‌کند و هر جا که صنعت‌گران و مراکز تولیدی وجود دارند بدانند در امنیت کامل پلیس هستند و امیدوارم در سال جهش تولید با همت مردم در تولید، امنیت و موضوعات فرهنگی ارتقاء پیدا کنیم.

فرمانده ناجا تاکید کرد: کسانی که مخل نظم و امنیت هستند و به حقوق مردم تعدی می‌کنند بدانند با حمایت‌های دستگاه قضائی برخورد قاطع با آن‌ها خواهد شد و اجازه نخواهیم داد افرادی این آرامش و امنیت خوب که ثمره خون شهیدان است را برهم بزنند.

سرداراشتری گفت: هوشمند سازی پلیس پروژه بزرگی است که به حول و قوه الهی شروع شده و ان‌شاءالله تا سه سال آینده به اتمام می‌رسد، هوشمند سازی پلیس دقت و سرعت را افزایش می‌دهد و تا چند ماه دیگر از برخی سامانه‌هایی که در خدمت مردم قرار خواهند گرفت رونمایی می‌شود و مطمئنا با همکاری مردم تا چند سال آینده تحول بسیار خوبی در ارائه خدمت به مردم خواهیم داشت.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار