به روز شده در: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
سردار اشتری:
فرمانده نیروی انتظامی گفت: اقدامات ناجا در برخورد با کسانی که اقلام بهداشتی را احتکار می‌کردند، باعث رعب و وحشت احتکارکنندگان شده است.
کد خبر: ۳۹۵۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸ - 06May 2020

ناجا باعث رعب و وحشت احتکار کنندگان شده است/ تصدیق ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص اقدامات پلیس فتابه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با آیت‌الله «سید محمد سعیدی» تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س)، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات ناجا طی سال گذشته در امر مقابله با شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: با لطف الهی و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی بحمدالله در صحنه حضور داشتیم و ماموریت‌ها را به خوبی انجام دادیم.

فرمانده ناجا افزود: نیروی انتظامی در برخورد با کسانی که اقلام بهداشتی را احتکار می‌کردند، وارد عمل شد و باعث رعب و وحشت احتکارکنندگان شد.

وی ادامه داد: در حوزه فضای مجازی نیز برخی‌ها اقدام به تشویش اذهان عمومی در این فضا می‌کردند، که با اقدامات انجام شده، هزار و ۳۰۰ مورد را شناسایی و با آن‌ها برخورد کردیم؛ ۲۸۰ نفر در این رابطه دستگیر شدند و در گزارشی که در ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه شد، همه تصدیق کردند کار بزرگی توسط پلیس فتا انجام شده است.

سردار اشتری با بیان اینکه نیروی انتظامی برابر تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه پیشگیری و درمان بلافاصله به کمک وزارت بهداشت شتافت، گفت: دو خدمت در این راستا انجام شد؛ اینکه تمام بیمارستان‌هایمان را برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا قرار دادیم که ۳۸ هزار نفر مراجعه‌کننده داشته‌اند و دو هزار و ۸۰۰ نفر تحت درمان قرار گرفتند؛ دیگر موضوع نیز غربالگری بیماران بود که کار خوبی انجام شد و در ابتدا از کارکنان آغاز و همه خانواده‌های‌شان نیز غربالگری شدند.

وی افزود: در مجموع نیروی انتظامی با هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا هرچه در توان داشت، انجام داد تا این مأموریت را به نحو احسن انجام دهد که تاکنون همکاران، خیلی خوب از عهده آن برآمدند.

سردار اشتری عنوان کرد: اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در تهران به دلیل وجود ۸۰ ورودی و خروجی و ۱۸ مسیر رسمی کار مشکلی بود، اما با تلاش‌های صورت گرفته، خوشبختانه هیچ تنشی در اجرای این طرح به‌وجود نیامد.

فرمانده ناجا همچنین از زحمات سردار «آقاخانی» در زمان تصدی فرماندهی انتظامی استان قم قدردانی کرد و گفت: به دلیل حساسیت‌ها و ویژگی‌های خاص شهر مقدس قم به دنبال جایگزین مناسب بودیم که با تلاش و بررسی‌های انجام شده، سردار «میرفیضی» را انتخاب کردیم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها