به روز شده در: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۰
رئیس بسیج رسانه بوشهر خبر داد؛
 «عبدالله نجفی» از آغاز پویش رسانه‌ای «خبرنگاران همدل» در استان بوشهر خبر داد و گفت: این پویش ملی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و طی آن رسانه‌ای انقلابی بوشهر بار دیگر در خط مقدم همیاری و کمک‌رسانی به مردم قرار می‌گیرند.
کد خبر: ۳۹۴۷۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲ - 03May 2020

آغاز پویش رسانه‌ای «خبرنگاران همدل» در استان بوشهر

به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «عبدالله نجفی» امروز در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: با آغاز و شیوع ویروس کرونا، شاهد گرفتاری‌های بخشی از مردم در موضوع معیشت هستیم که خبرنگاران بسیجی هم استانی به دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی به همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه لبیک گفتند.

وی گفت: درحالی‌که رسانه‌های انقلابی استان بوشهر با حضور منسجم، آگاهانه و هدفمند به عنوان یک بازوی مهم خبری در جبهه اطلاع‌رسانی و ارتقا سطح سواد رسانه‌ای مردم برای مقابله با کرونا خوش درخشیده‌اند، این بار در جبهه‌ای دیگر به یاری نیازمندان می‌شتابند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر تصریح کرد: در رزمایش کمک مؤمنانه، رسانه‌های استان بوشهر با افکاری انقلابی و انگیزه‌ای جهادی به پویش ملی خبرنگاران همدل پیوسته و خود نیز به‌اندازه توان و وسع مالی همدلانه شرکت کرده‌اند.

نجفی ادامه داد: این پویش ملی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و طی آن رسانه‌ای انقلابی استان بوشهر بار دیگر در خط مقدم هم یاری و کمک‌رسانی به مردم قرار می‌گیرند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با بیان اینکه در این پویش، خبرنگاران هم دل با ارسال عدد یک به سامانه ۶۶۰۰۰۰۰۹۸، به این پویش می‌پیوندند یادآور شد: جهت دریافت کمک‌های نقدی، شماره حساب ۹_۰۶۰۶۲۰۲۹_۷۵۸۶_۱۸۱۳ نزد بانک انصار به نام گروه جهادی شهدای رسانه و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۹۷۰۴۸۴۸۹ به این امر اختصاص‌ یافته است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها