به روز شده در: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۶
سردار ریحانی:
جانشین سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه، دوران دفاع مقدس را دورانی سراسر حماسه افتخار دانست و گفت: در این دوران باشکوه بود که بار دیگر اقتدار و بزرگی ملت ایران بر جهانیان ثابت شد.
کد خبر: ۳۹۴۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۴ - 29September 2013

دوران دفاع مقدس سراسر حماسه و افتخار بود و مرزها مدیون عشایر است

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، یادواره شهدا و جشنواره بسیج عشایر کرمانشاه با حضور جمع کثیری از عشایر کرمانشاه و مسئولین استان آغاز شد.


سردار بهمن ریحانی در یادوراه شهدای عشایر استان کرمانشاه اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس دستاوردهای بسیاری نصیب کشور شد که از جمله آن ها می توان به حفظ استقلال و همچنین محکم شدن اعتقادات دینی و باورهای مذهبی اشاره کرد.


وی افزود: جنگ تحمیلی علاوه بر اینکه خسارت های زیادی به کشور وارد کرد باعث شد انسان های بزرگی را نیز از دست بدهیم، انسان هایی که هر کدام پشتوانه هایی مستحکم برای نظام و انقلاب بودند.


سردار ریحانی افزود: ما شهیدانی در دوران دفاع مقدس تقدیم اسلام کردیم که هر کدامشان مایه افتخار یک کشور بودند و از شجاعت و رشادت های آنان هرچه بگوئیم کم است.


وی خاطرنشان کرد: امروز اگر رئیس جمهور ایران اینچنین مقتدرانه در سازمان ملل از مواضع بر حق ملت ایران دفاع و صدای آنان را به گوش جهانیان می رساند به برکت خون شهدا و ایثارگری های رزمندگان دفاع مقدس است.
جانشین فرماندهی سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه در ادامه به نقش عشایر در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: این قشر زحمات زیادی در دوران دفاع مقدس متحمل شدند و مردانه تا آخرین روز نبرد در صف کارزار با دشمنان حضور داشتند.


سردار ریحانی، وجود ۵۴۳ شهید عشایر را دلیلی بر اثبات این ادعا عنوان کرد و گفت: رشادت عشایر در طول هشت سال دفاع مقدس فراموش شدنی نیست.


وی در پایان، پاسداشت یاد و خاطره شهدا را وظیفه ای همگانی برشمرد و توجه مسئولین به خانواده های معظم این عزیزان را خواستار شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها