به روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۱
نیروهای جهادی موسسه «منجی»، تعداد ۳۱۳ بسته حمایتی با ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان و مجموعاً ۴۰ میلیون تومان را تهیه و در بین نیازمندان توزیع کردند.
کد خبر: ۳۹۳۹۶۶
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳ - 28April 2020

توزیع ۳۱۳ بسته حمایتی میان محرومان توسط موسسه «منجی»به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و پیروی از فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر برگزاری رزمایش «همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه»، نیروهای جهادی موسسه «منجی»، تعداد ۳۱۳ بسته حمایتی با ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان و مجموعاً ۴۰ میلیون تومان را تهیه و در بین نیازمندان توزیع کردند.

«قاسمعلی محمدی» فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی منطقه ۷ تهران در جریان بازدید از روند بسته‌بندی ۱۱۰ بسته از این ارزاق که در هنرستان «مدبر» صورت گرفت، از این حرکت موسسه «منجی» استقبال کرد و دستورات لازم را در خصوص همکاری‌های بیشتر و تعاملات با این قرارگاه را صادر کرد.

خاطرنشان می‌شود، موسسه «منجی» با ۱۰ کارگروه «خیریه» (با زیرمجموعه‌های «جهیزیه»، «خانواده‌های شهدا و جانبازان»، «فقرا و نیازمندان»، «کارتن‌خواب‌ها و معتادان»)، «جهادی و سازندگی»، «علمی»، «ورزش»، «هیئت»، «تحقیق و شناسایی»، «تبلیغی و تربیتی»، «رسانه» و «روابط عمومی» فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار