به روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۴
سرهنگ یوسفی خبر داد؛
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: در راستای اجرای طرح کمک مومنانه یک هزار بسته معیشتی به ارزش 4 میلیارد ریال توزیع می‌شود.
کد خبر: ۳۹۳۵۸۶
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲ - 26April 2020

توزیع 1000 بسته معیشتی در قالب طرح کمک مومنانه در پلدشت

به گزارش دفاع‌پرس از ارومیه، سرهنگ «منصور یوسفی» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با اشاره به آغاز رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان از دو روز گذشته اظهار داشت: در طی اجرای این رزمایش قرار است یک هزار بسته معیشتی در مجموع به ارزش 4 میلیارد ریال توزیع می‌شود.

وی افزود: این طرح با هدف کمک به معیشت افراد آسیب دیده از کرونا در سطح کشور انجام می‌شود که در طی آن بسته‌های غذایی شامل برنج، روغن، ماکارونی و اقلام بهداشتی در بین افراد شناسایی شده توزیع می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با بیان اینکه جامعه هدف مودر نظر در اجرای طرح مومنانه توسط پایگاه‌ مقاومت بسیج محلات و مساجد شناسایی شده‌اند، تصریح کرد: رزمایش کمک مومنانه تا پایان ماه رمضان در پلدشت ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه برای لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی نیروهای سپاهی و مردم به میدان آمده‌اند، خاطرنشان کرد: در تامین هزینه این بسته‌های معیشتی از محل محرومیت‌زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) سپاه و قرارگاه مردم‌یاری استفاده شده و خیرین نیز در این طرح مشارکت داشته‌اند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار