به روز شده در: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۰
امیر نعمتی:
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: قرار است ۳۵ هزار بسته مواد غذایی که توسط نیروی زمینی آماده شده است در قالب رزمایش همدلی و کمک مومنانه بین اقشار آسیب پذیر توزیع می‌شود.
کد خبر: ۳۹۳۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹ - 22April 2020

۳۵ هزار بسته مواد غذایی بین اقشار آسیب‌پذیر توزیع می‌شودبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‎پرس، امیر نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش عصر چهارشنبه در این مراسم اهدای بسته‌های معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه که در پادگان پشتیبانی منطقه ۳ نیروی زمینی ارتش برگزار شد، اظهار داشت: رزمایش همدلی کمک مومنانه نیروی زمینی ارتش در تهران و هم زمان در همه یگان‌های مستقر این نیرودر سراسر کشور برگزار می‌شود که قرار است ۳۵ هزار بسته مواد غذایی که توسط نیروی زمینی آماده شده است در اجرا و لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر همدلی و کمک مومنانه در بین اقشار آسیب پذیر توزیع شود.

وی افزود: این مرحله اول این رزمایش است که طراحی کردیم که با توکل خدا در ماه مبارک رمضان ادامه و تا آنجایی که در توان نیروی زمینی ارتش است ادامه خواهد داشت.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش با شروع کرونا و با رزمایش لبیک یا امام خامنه‌ای جهت پیشگیری شیوع بیشتر این ویروس از ۲۵ اسفند سال ۹۸، در حال اجرای این رزمایش در استان‌های مختلف و در حدود ۲۶۰ شهر در کشور بوده است.

وی افزود: امروز شاهدیم که در اجرای فرمان فرماندهی کل قوا مبنی بر رزمایش همدلی و کمک مومنانه نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران علاوه بر تهران همزمان در همه استان‌هایی که نیروی زمینی در آن استانه‌ا مستقر است این رزمایش بزرگ را برگزار می‌کند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: رزمایش همدلی کمک مومنانه به خواسته رهبر معظم انقلاب اسلامی که در سخنرانی ایشان در در نیمه شعبان بود، توسط نیروی زمینی ارتش طراحی و پس از تصویب سلسله مراتب و فرماندهی کل ارتش امروز چهارشنبه اولین مرحله این رزمایش در سراسر کشور و در مناطقی که این نیرو مستقر است اجرا می‌شود.

امیرنعمتی افزود: دراین رزمایش ضمن لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی با بضاعت اندکی که داریم و با احساس همدلی با همه ملت شریف به ویژه اقشار آسیب پذیر که با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی آن‌ها تحت تاثیر این شرایط قرار گرفت کمک کنیم.

وی تاکید کرد:با برگزاری رزمایش همدلی کمک مومنانه اعلام می‌کنیم که ارتش جمهوری اسلامی در همه اتفاقاتی که در کشور می‌افتد در کنار مردم ایران با فرمان فرماندهی معظم کل قوا هستیم و خواهیم بود.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این که همزمان با تهران و با دستور فرماندهان قرارگاه منطقه‌ای و فرماندهان ارشد ارتش در استان‌های فارس و اصفهان این رزمایش برگزار می‌شود.

امیرنعمتی گفت: این کمک‌های هرچند ناچیز، ولی با قلبی مملو از جان گذشتگی و آمادگی برای اجرای شعار همیشگی ارتش که در همه اتفاقات این سال‌های اخیر این شعار را با یک روحیه جهادی مخلصانه جامع عمل پوشانده در کنار مردم خواهیم بود و شعار همیشگی ارتش فدای ملت را با برگزاری این رزمایش گوشه‌ای از این فدای ملت را به نمایش خواهیم گذاشت.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار