به روز شده در: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
معاون بهداد ناجا خبر داد؛
معاون بهداد نیروی انتظامی گفت: ۹۵ درصد از بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی ناجا بهبود یافته‌اند و تاکنون موردی از مراجعه مجدد بیمار پس از ترخیص از بیمارستان گزارش نشده است.
کد خبر: ۳۸۹۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶ - 01April 2020

بهبودی بیش از ۹۵ درصد از بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی ناجابه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «محمدرضا حسینی» معاون بهداد ناجا در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار داشت: بلافاصله بعد از دستور فرمانده معظم کل قوا مبنی بر ورود پیدا کردن نیرو‌های مسلح در حوزه مقابله با کرونا و همکاری با وزارت بهداشت، پیرو تدابیر فرمانده ناجا، قرارگاه مقابله با کرونا نیروی انتظامی به ریاست معاونت هماهنگ‌کننده ناجا و دبیری معاونت بهداد ناجا کار خود را با شعار «مالک دست‌های خود باشیم» و بر اساس چهار محور آموزش، پبشگیری، پشتیبانی و درمان آغاز کرد.

معاون بهداد ناجا با اشاره به اینکه یگان‌ها و مراکز تابعه نیروی انتظامی از مراکز شهری تا دورترین نقاط مرزی در اولویت اجرای برنامه‌ها و تدابیر قرارگاه کرونا قرار داشت، خاطرنشان کرد: در همین راستا آحاد مردم جامعه نیز از برنامه‌ها و تدابیر آموزشی، پیشگیری، پشتیبانی و درمانی ناجا حوزه مقابله با کرونا بهره‌مند هستند.

وی با اشاره به این که خوشبختانه بیش از ۹۵ درصد از مبتلایان به کرونا که در مراکز درمانی ناجا بستری شده‌اند، بهبودی حاصل کرده‌اند، اضافه کرد: تاکنون موردی از مراجعه مجدد بیمار پس از ترخیص از بیمارستان و عود بیماری گزارش نشده است.

این مقام ارشد انتظامی با قدردانی از زحمات شبانه روزی کادر درمانی کشور به ویژه مراکز درمانی ناجا از آن‌ها به‌عنوان مجاهدین فی سبیل الله یاد کرد و افزود: خدمات این روز‌های کادر درمانی کشور، تداعی‌کننده خدمات مدافعان امنیت و سلامت کشور در دوران هشت ساله دفاع مقدس است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری، هرچه کار سخت‌تر باشد، ارزش بیشتری خواهد داشت.

حسینی در پایان با تاکید بر رعایت اصل خودمراقبتی و جدی گرفتن توصیه‌ها و تمهیدات بهداشتی و پیشگیرانه ازجمله در خانه ماندن، اظهار امیدواری کرد به‌زودی شاهد تحت کنترل درآمدن شیوع این بیماری در کشور عزیزمان باشیم.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار