به روز شده در: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۳
استاندار مازندران:
«احمد حسین زادگان» گفت: ۱۲ فروردین، روز تحقق آرمان‌های والا و متعالی ملت بزرگ و انقلابی ایران و روز تجلی شعار بنیادی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.
کد خبر: ۳۸۹۸۵۸
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴ - 31March 2020

۱۲ فروردین روز تحقق آرمان‌های متعالی ملت انقلابی ایران استبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، «احمد حسین زادگان» استاندار مازندران به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: ملت مؤمن و انقلابی ایران که تحت زعامت امام خمینی (ره) نهال انقلاب اسلامی را در بهمن ماه سال ۱۳۵۷ غرس و با خون شهدای گلگون کفن آن را آبیاری کرد، در روز ۱۲ فروردین ماه ۱۳۵۸ با رأی «آری» خود به استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، بلوغ فکری و سیاسی خود را در سایه با شکوه دین مبین اسلام به رخ جهانیان کشید.

۱۲ فروردین، روز تحقق آرمان‌های والا و متعالی ملت بزرگ و انقلابی ایران و روز تجلی شعار بنیادی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است. همان روزی که ملت ایران با رأی ۹۸ درصدی خود به جمهوری اسلامی، نظامی چنان مستحکم را بنیان گذاشت که در برابر هیچ نظام سلطه‌ای وابستگی نداشته باشد و در برابر تندبادهای دوران، عزت، اقتدار و شکوه خود را حفظ کند، حکومتی که با دو بال جمهوریت و اسلامیت همانند همای سعادت، بهروزی آحاد ملت و تحقق شعارها و آرمان‌های انقلاب را هدف راستین خود قرار داده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و گلگون کفن انقلاب اسلامی، روز ۱۲ فروردین را به آحاد ملت ایران بویژه مردم عزیز و سربلند استان مازندران تبریک می‌گویم و از آستان خداوند قادر متعال، عزت، اقتدار و صلابت ایران اسلامی را در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری و وفاق، اتحاد و همدلی همگان مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار