به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۵
مرکز صهیونیستی:
یک مرکز صهیونیستی مدعی شد، برخی اعضای جنبش حماس که در عربستان بازداشت شده‌اند، مدتی طولانی زیر نظر سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده‌اند.
کد خبر: ۳۸۹۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰ - 30March 2020

اعضای بازداشتی حماس زیر نظر اطلاعات آمریکا و اسرائیل بودندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‎پرس، یک مرکز صهیونیستی موسوم به «مرکز امور عمومی اورشلیم» ادعا کرد، سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی اعضای بازداشتی حماس در عربستان را از مدت‌ها پیش زیر نظر گرفته بوده‌اند.

در این گزارش آمده، اعضای حماس بنا به درخواست آمریکا و رژیم صهیونیستی در عربستان بازداشت شده‌اند؛ ممکن است برخی از آن‌ها آزاد شوند، اما بیشتر آن‌ها محاکمه و مجازات خواهند شد.

عربستان سعودی بیش از شصت فلسطینی و اردنی را به دلیل یاری مسأله فلسطین بازداشت و اتهاماتی از قبیل «کمک به گروهی تروریستی و حمایت مالی از آن» به این افراد وارد کرده است.

عربستان سعودی در کیفرخواست صادر شده علیه بازداشتی‌های فلسطینی ادله مضحکی مانند ضبط روغن زیتون از آنها، فرستادن قربانی به غزه و داشتن کتابی در باره تاریخ فلسطین ذکر کرده است.

«عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی اخیر خود پیشنهاد مبادله چند تن از اسرای ائتلاف سعودی در مقابل اعضای بازداشتی حماس را مطرح کرد، اما عربستان واکنشی رسمی نداشته است.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار