به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
سردار مقیمی:
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۱۶ میلیون و ۲۶۹ هزار قلم انواع تجهیزات بهداشتی طی ۲۴ ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.
کد خبر: ۳۸۸۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳ - 15March 2020

بیش از ۱۶ میلیون قلم انواع تجهیزات بهداشتی کشف شدبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‎پرس، سردار «محمدرضا مقیمی» رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اطلاعات واصله مردمی مبنی بر احتکار کالا‌های بهداشتی توسط برخی از افراد سودجو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در کشور قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با اشرافیت کامل اطلاعاتی، در قالب چند تیم عملیاتی و انجام اقدامات تخصصی، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۲ باب انبار و مرکز متخلف پخش کالا‌های بهداشتی را شناسایی و پلمب کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا ادامه داد: کارآگاهان در بازرسی از انبار‌ها بیش از ۱۶ میلیون و ۲۶۹ هزار قلم انواع تجهیزات بهداشتی شامل ۱۵ میلیون و ۳۱۴ هزار و ۹۰۶ عدد انواع دستکش، ۱۵۵ هزار و ۷۶۱ بطری انواع مواد ضدعفونی کننده به همراه پد الکلی و ۷۹۹ هزار و ۱۱۴ عدد انواع ماسک به همراه چهار هزار لیتر آب مقطر و ۴۵۰ لیتر گلیسیرین احتکاری در سطح کشور کشف کردند.

سردار مقیمی با اشاره به اینکه بیشترین کشفیات متعلق به استان آذربایجان غربی است، گفت: در این رابطه ۲۱۱ نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

وی با اشاره بر اهمیت حفظ سلامت جسمی و روانی هموطنان تاکید کرد: تأمین امنیت اقتصادی یکی از عوامل اصلی رشد و توسعه کشور است که پلیس امنیت اقتصادی با پیشگیری و مبارزه مستمر با محتکران در حال حفظ و حراست از این سرمایه ملی است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در پایان ضمن تقدیر از همکاری بسیار خوب هموطنان در اجرای طرح تشدید مبارزه با احتکار کالا‌های بهداشتی از شهروندان خواست: همواره هرگونه مورد مشکوکی مشاهده کردند، آن را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها