به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
سردار کرمی:
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: علاوه بر استفاده از تجهیزات لجستیکی این یگان برای ضدعفونی شهرها، روزانه دو هزار ماسک طبی با ایمنی لازم تولید و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
کد خبر: ۳۸۷۹۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸ - 14March 2020

یگان ویژه در میدان مبارزه با کروناست/ تولید روزانه ۲ هزار ماسکبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‎پرس، سردار «حسن کرمی» فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در تشریح این خبر اظهار داشت: یگان‌های ویژه از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور با برگزاری جلسات متعدد جهت مقابله با این ویروس، تمهیدات مراقبتی و پیشگیرانه اعم از تامین امکانات، مواد مصرفی و تجهیزات مراقبتی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی درباره حضور مقتدرانه نیرو‌های یگان ویژه در برخورد با ویروس کرونا، گفت: وظایف یگان ویژه در تامین نظم و امنیت جامعه تعریف شده است، ولی در حال حاضر این نیرو با داشتن پتانسیل بالایی که در اختیار دارد، با تمام توان وارد صحنه مقابله با ویروس مهاجم کرونا شده و تا از بین رفتن این ویروس در کنار مدافعان سلامت خواهد بود.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا به امکانات لجستیکی این یگان نظیر خودرو‌های آب پاش سبک و سنگین برای ضدعفونی و سم زدایی معابر، مراکز عمومی و... اشاره و بیان کرد: همچنین کادر درمانی این فرماندهی که جهت پایش سلامت هموطنان عزیز، در کنار مدافعان سلامت بوده است.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: در حال حاضر با توجه به کمبود و افزایش تقاضا در خصوص ماسک درسطح جامعه، با همت و ابتکار کارکنان در چند یگان نسبت به راه اندازی خط تولید ماسک با شعار «ما می‌توانیم» اقدام کرده‌ایم؛ ماسک طبی با ایمنی لازم طراحی شده به گونه‌ای که روزانه به طور متوسط بین هزار و ۵۰۰ الی دو هزار عدد تولید و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه یگان ویژه در همه حال در کنار مردم، دستگاه‌های بهداشتی و درمانی خواهد بود گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، سال «رونق تولید» نام گذاری شده، به منظور حمایت از تولید ملی و کمک به مردم در صورت تخصیص مواد اولیه، این یگان آماده همکاری با وزارت بهداشت در زمینه تهیه و توزیع ماسک به صورت گسترده خواهد بود.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: بهترین راه پیشگیری از بیماری کرونا، رعایت اصول اولیه بهداشت فردی به ویژه عدم تردد بی مورد در سطح جامعه است که از عموم مردم درخواست می‌شود برای قطع زنجیره شیوع این ویروس از حضور بی مورد و غیر ضرور در جامعه بپرهیزند تا ان‌شاء‌الله در زمان کمتری این بحران را نیز پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها