به روز شده در: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱
همسر شهید «سید رضا طاهر» گفته است که از سردار خواستم دست‌نوشته‌ای برایم بنویسد. سردار ابتدا اسمم را پرسید و نوشت: «دختر عزیزم، هاجر خانم! دخترم از خداوند سبحان خواهانم از شفاعت و همنشینی با شهید در رضوان رضایش بهره‌مند فرماید. برادرت سلیمانی ۱۲/۲ و امضا»
کد خبر: ۳۸۵۷۴۲
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱ - 26February 2020

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، «سید رضا طاهر» مهاجر ۳۰ ساله‌ای از سلاله سادات است که سخاوت و بخشندگی را از سرزمین‌های حاصل‌خیز زادگاهش مازندران آموخت و در اردیبهشت سال ۹۵ همراه تعدادی دیگر از رزمندگان مازندرانی در «خان‌طومان» جاودانه شد.

*تصاویر/ حاج «قاسم» در حلقه فرزندان شهدای مدافع حرم مازندران

آن‌چه خواهید خواند، روایت یکی از شیرین‌ترین خاطرات همسر او بعد از شهادت سید رضاست.

دوم اسفند ۱۳۹۷ بود که سردار برای مراسم شهدای بابل و شهدای مدافع حرم استان مازندران، به شهرستان بابل دعوت شدند. همگی خوشحال بودیم که این سعادت را داریم تا سردار به شهر ما تشریف می‌آورند.

دست‌نوشته شهید حاج قاسم سلیمانی خطاب به همسر شهید «سید رضا طاهر» + عکس

بعد از مراسم، دیدار خصوصی برای خانواده‌های شهدای مدافع حرم در سپاه بابل گذاشتند. سردار با صبر و حوصله کنار تک‌تک خانواده‌ها می‌رفت و درد دل آن‌ها را می‌شنید.

بعد از گذشت ساعت‌ها نوبت به ما رسید. ما از خوشحالی سر از پا نمی‌شناختیم. سردار کنارمان نشست. بعد از سلام و احوال پرسی از پسرم، سیدمحمد خواستم تا کنار سردار بایستد تا عکسی بگیرم، سیدمحمد برخلاف همیشه که از عکس گرفتن خوشش نمی‌آید، ذوق کرد. سردار، سیدمحمد را بغل کرد و بوسید. من هم عکس می‌گرفتم.

دست‌نوشته شهید حاج قاسم سلیمانی خطاب به همسر شهید «سید رضا طاهر» + عکس

بعد از سردار خواستم دست‌نوشته‌ای برایم بنویسند. سردار ابتدا اسمم را پرسید و نوشت: «دختر عزیزم، هاجر خانم! دخترم از خداوند سبحان خواهانم از شفاعت و همنشینی با شهید در رضوان رضایش بهره‌مند فرماید. برادرت سلیمانی ۱۲/۲ و امضا»

متن قشنگی بود، تک‌تک کلماتش را دوست دارم. بعد هم از ایشان یادگاری خواستم. به من انگشتر دادند. سردار خانواده‌های شهدا را از ته دل دوست داشت. برای همین است که ما بعد شهادت سردار داغ‌مان تازه شد و فرزندان‌مان دوباره یتیم شدند.

دست‌نوشته شهید حاج قاسم سلیمانی خطاب به همسر شهید «سید رضا طاهر» + عکس

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار