به روز شده در: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
امام جمعه پاوه:
ماموستا «ملاقادر قادری» گفت: نیرو‌های مسلح از جمله نیروی انتظامی با چشمان همیشه بیدار خود امنیت خوبی را در کشور حاکم و فضا را برای مجرمان و دشمنان این مرز و بوم ناامن کرده‌اند.
کد خبر: ۳۸۵۶۳۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶ - 25February 2020

نیروهای مسلح با چشمان همیشه بیدار خود امنیت کشور را تامين مي كنندبه گزارش دفاع‌پرس از كرمانشاه، ماموستا «ملاقادر قادری» امام جمعه شهرستان پاوه امروز در دیدار با سرهنگ «جمال سلمانی» جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: امروز شاهد امنیت مطلوبی در سراسر ایران اسلامی و به خصوص استان کرمانشاه و شهرستان پاوه هستیم.

وی ادامه داد: این خوش خیالی است اگر تصور کنیم دشمنان لحظه‌ای از ضربه زدن به کشور و با چالش مواجه کردن امنیت جامعه ما غافل شده‌اند، آنها هر لحظه به دنبال وارد کردن ضربه به ما هستند و از این رو باید همواره مراقب و هوشیار باشیم.

ماموستا قادری خاطرنشان کرد: در این میان نیروهای مسلح از جمله نیروی انتظامی با چشمان همیشه بیدار خود امنیت خوبی را در کشور حاکم و فضا را برای مجرمان و دشمنان این مرز و بوم ناامن کرده اند.

امام جمعه پاوه همچنین به بحث انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: باوجود تلاش دشمنان برای ایجاد ناامنی در خلال برگزاری این رویداد مهم، دیدیم که انتخابات در سلامت و امنیت کامل برگزار و موضوع نگران کننده ای رخ نداد.

وی در پایان با قدردانی از تلاش‌های پلیس برای برقراری امنیت در خلال برگزاری انتخابات، خواستار همکاری همه دستگاه‌های اجرایی با نیروی انتظامی در راستای ارتقاء امنیت شد.

ارتقای امنیت مشارکت همه اقشار جامعه را می‌طلبد 

سرهنگ «جمال سلمانی» جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار بیان داشت: ارتقای امنیت و ناکام گذاشتن مجرمان برای انجام اعمال مجرمانه نیازمند مشارکت همه اقشار اعم از مردم و مسئولان است. 

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: وظیفه ذاتی پلیس حفظ امنیت جامعه و شهروندان آن است که خوشبختانه این موضوع مورد قبول اکثر شهروندان قرار دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان و مجرمان به صورت مداوم طرح‌ها و نقشه‌های خود را برای رسیدن به اهدافشان تغییر می دهند، گفت: پلیس نیز متناسب با آن تلاش می کند که برنامه هایشان را شناسایی و خنثی کند.

سلمانی ادامه داد: در این میان نکته قابل توجه نیاز پلیس به مشارکت دستگاه‌های اجرایی و خود مردم برای ارتقای امنیت فعلی است چرا که تجربه ثابت کرده برای ارتقا امنیت نیاز مبرمی به مشارکت همه افراد جامعه است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین به نقش روحانیون برجسته در همراه سازی مردم با پلیس اشاره کرد و افزود: افرادی نظیر ماموستا قادری با توجه به مقبولیتی که میان اقشار مختلف مردم دارند می‌توانند از آنها بخواهند که نهایت همکاری را به منظور ارتقا امنیت با ماموران پلیس داشته باشند.

وی در پایان با اشاره به تلاش همه جانبه پلیس برای برقراری امنیت در اورامانات و بخصوص شهرستان پاوه، از حمایت‌های امام جمعه این شهرستان قدردانی کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار