به روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۰
جانباز شهید سید «محسن سیدنژاد» از رزمندگان خوزستانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس همگام با دیگر مجاهدان فی سبیل الله در جبهه حضور یافت و حماسه آفرید پس از چندین دهه بردباری و شکیبایی در برابر جراحات ناشی از مجروحیت به آسمان پر کشید.
کد خبر: ۳۸۵۵۱۰
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶ - 24February 2020

جانباز 70 درصدی ارتش در اهواز آسمانی شد و به یاران شهیدش پیوست

به گزارش دفاع‌پرس از اهواز، یکی دیگر از یادگاران دوران هشت سال حماسه و مقاومت از دیار شهید پرور اهواز پس از تحمل چندین دهه درد و رنج مجروحیت به فیض شهادت نائل آمد و به همرزمان شهیدش پیوست.

جانباز شهید سید «محسن سیدنژاد» از رزمندگان خوزستانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس همگام با دیگر مجاهدان فی سبیل الله در جبهه حضور یافت و حماسه آفرید.

این دلیرمرد خوزستانی که جانباز 70 درصد بود در دوران هشت سال دفاع مقدس برای گذراندن دوران خدمت به سربازی رفت و در ارتش جمهوری اسلامی سرباز شد.

جانباز شهید سید «محسن سیدنژاد» پس از حضور در جبهه در تاریخ 13 بهمن ماه سال 1366 در منطقه عملیاتی شرهانی به شدت مجروح شد و مدال جانبازی را به گردن آویخت.

شهید سیدنژاد که در سال 1345 دیده به جهان گشود، بر اثر انفجار نارنجک از ناحیه سر و صورت به شدت مجروح شد و در زمره جانبازان ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

این جانباز اهوازی بیش از این فراق یاران و همرزمان شهید را تاب نیاورد و پس از چندین دهه بردباری و شکیبایی در برابر جراحات ناشی از مجروحیت به آسمان پر کشید.

سردار «عباس یوسفی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان نیز با ارسال پیامی شهادت این جانباز دلاور ارتشی را تبریک و تسلیت گفت.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار