به روز شده در: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶
جانشین فرمانده نزاجا:
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با تأکید بر این‌که در همه رده‌ها باید ذهن خود را چابک کنیم، گفت: نیروی انسانی کارآمد تحرک در یگان نظامی را افزایش می‌دهد.
کد خبر: ۳۸۵۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰ - 24February 2020

نیروی انسانی کارآمد موجب افزایش تحرک یگان می‌شودبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «نوذر نعمتی» جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در سومین همایش ارتقای تحرک در نیروی زمینی ارتش، اظهار داشت: تحرک به معنی قدرت جابجا کردن عُده و تجهیزات در کوتاه‌ترین زمانِ ممکن است.

وی افزود: در همه حوزه‌ها باید خود را آماده کنیم و بتوانیم به دستاورد‌های بزرگی در تحرک یگان‌ها دست یابیم.

جانشین فرمانده نزاجا با تأکید بر لزوم تحرک و تخصص در سطح نیروی زمینی ارتش گفت: تحرک نیاز به تخصص و تعهد نیرو‌ها دارد. یک نیروی انسانی کارآمد با ذهن پویا است که می‌تواند تبدیل به سرمایه شود؛ لذا تمام تلاش خود را باید انجام دهیم تا پاسخی مطلوب به نیاز‌های عملیاتی روز یگان‌های خود داشته باشیم.

امیر نعمتی ادامه داد: یکی از مؤلفه‌های مهم تحرک وکارآمدی یگان‌ها، پویایی نیروی انسانی است. برای ارتقای تحرک، باید در کنار تجهیزات، نیروی انسانی توانمند وجود داشته باشد و در حوزه نیروی انسانی باید سطح آموزش‌ها را بالا ببریم تا بتوانیم تخصص را در بین کارکنان نهادینه کنیم.

وی حفظ نیروی انسانی را بسیار با اهمیت خواند و خاطرنشان کرد: باید نیروی انسانی را تبدیل به سرمایه کنیم. همچنین در حوزه ارتقای تحرک، همتاسازی در نیروی انسانی در اولویت است و نباید با رفتن یک نیروی متخصص ادامه و روند کار در یگان راکد شود.

جانشین نیروی زمینی ارتش با تأکید بر این‌که نیروی انسانی کارآمد تحرک در یگان نظامی را افزایش می‌دهد، گفت: در حوزه ارتقای تحرک، تمامی رسته‌ها باید در کنار هم و برای رشد و بالندگی یگان کار کنند تا یگان عملیات‌کننده بتواند در میدان نبرد به راحتی اجرای عملیات کند.

در این مراسم از نفرات برتر در حوزه آماد و پشتیبانی یگان‌های نیروی زمینی ارتش قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/ 231
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار