به روز شده در: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با دفاع پرس:
محمد اسلامی با بیان اینکه اولین چیزی که با شنیدن نام خوزستان به ذهن می‌رسد دفاع جانانه مردم این استان در دوران دفاع مقدس است، گفت:مردم خوزستان هم خودشان مقاومت کردند و هم میزبان شایسته‌ای برای همه رزمندگان بودند.
کد خبر: ۳۸۵۲۸۶
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰ - 22February 2020

مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس هم جانانه دفاع کردند و هم میزبان رزمندگان سراسر کشور بودند«محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی عصر امروز (شنبه) در حاشیه آیین بهره برداری از پل نهم اهواز که به نام سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» نامگذاری شده در گفت‌وگو  با خبرنگار دفاع‌پرس در اهواز اظهار داشت: خوزستان همیشه سرزمین ایثار و شهادت بوده و هست.

وی با بیان اینکه اولین چیزی که با شنیدن نام خوزستان به ذهن می‌رسد دفاع جانانه مردم این استان در دوران دفاع مقدس است، گفت: مردم خوزستان هم خودشان مقاومت کردند و هم میزبان شایسته‌ای برای همه رزمندگان بودند.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: خوزستان پایتخت دفاع مقدس است. دفاع مقدسی که با همت نیروهای مردمی، نظامی و وحدت همه جانبه اقشار مختلف اجازه نداد حتی یک وجب از این خاک مقدس به دست دشمن بیفتد.

اسلامی در پایان و پس از شنیدن گزارش سردار «عباس یوسفی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خوزستان در خصوص پروژه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خوزستان که در جوار پل سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» قرار گرفته است، قول داد که در زمینه تامین مالی برای تکمیل این مطالبه مردمی خوزستان در سطح ملی تلاش کند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار