به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
خانه ایثارگران در بیانیه‌ای از عموم ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی، به‌خصوص خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران، دعوت به عمل می‌آورد تا همچون گذشته، پای صندق‌های رأی حاضر شده و ضمن انتخاب نماینده اصلح و شایسته، نقش خود را در سرنوشت کشور ایفا کنند.
کد خبر: ۳۸۵۰۴۵
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶ - 20February 2020

دعوت «خانه ایثارگران» از عموم مردم برای شرکت در انتخاباتبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، خانه ایثارگران در بیانیه‌ای، از عموم ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی، به‌خصوص خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران، دعوت به عمل می‌آورد تا همچون گذشته، پای صندق‌های رأی حاضر شده و ضمن انتخاب نماینده اصلح و شایسته، نقش خود را در سرنوشت کشور ایفا کنند.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ خُذُواْ حِذْرَكُمْ فَانفِرُواْ ثُبَاتٍ أَوِ انفِرُواْ جَمِيعًا

اى كسانى كه ايمان آورده‌‏ايد، [در برابر دشمن‏] آماده باشيد، [اسلحه خود را برگيريد] و گروه‌گروه [به جهاد] بيرون رويد يا به طور جمعى روانه شويد.

امروز دشمن با همه وجود در حوزه‌های مختلف نظامی، سیاسی، فرهنگی و... با ما وارد یک «جنگ ترکیبی» شده است؛ بنابراین وظیفه همه ماست تا با تمام توان خود این جبهه‌ها را خالی نگذاریم. در حال حاضر، نقش‌آفرینی در جبهه سیاسی، حضور پرشور در انتخابات است و عدم شرکت در این رویداد مهم سیاسی، به منزله آن است که دشمن به مرزهای سیاسی کشور حمله‌ور شده است؛ اما نیرویی مقابل آن ایستادگی نمی‌کند، که این مایه شرمساری برای کسانی است که در این جبهه مقابل دشمن حاضر نشده‌اند.

از طرفی دیگر باید توجه داشت که «انتخابات» و «وحدت» اصول دستیابی به کشوری قدرتمند هستند؛ چراکه «انتخابات» پایه جمهوریت نظام و مردم‌سالاری دینی و همچنین «وحدت» کاری عقلانی و مورد توصیف و تأکید دین است که تلفیق این دو اصل مهم، به‌همراه عمل به بیانیه گام دوم انقلاب که در راستای تعالی و کمال ملت ایران و به‌خصوص جوانان پرشور و ایده‌پرداز کشور صادر شده است، تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به‌همراه دارد.

در همین راستا، خانه ایثارگران، از عموم ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی، به‌خصوص خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران، دعوت به عمل می‌آورد تا همچون گذشته، پای صندق‌های رأی حاضر شده و ضمن انتخاب نماینده اصلح و شایسته، نقش خود را در سرنوشت کشور ایفا کنند.

اجرکم عندالله

«محمد یزدان‌پرست» دبیرکل خانه ایثارگران کل کشور
«اکبر حیدریان» مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها