به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
شبکه ملی ایثارگران به مناسبت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای را منتشر کرد.
کد خبر: ۳۸۴۹۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵ - 19February 2020

بیانیه شبکه ملی ایثارگران برای شرکت در انتخاباتبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، شبکه ملی ایثارگران به مناسبت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای را منتشر و از آحاد مردم دعوت به حضور در انتخابات کرد. در این بیانیه آمده است:

ملت شریف ایران از آنجا که مجلس شورای اسلامی که به تعبیر امام خمینی (ره) «عصاره فضائل ملت و در رأس امور کشور است» اهمیت و نقش ممتازی در امور کشور دارد و در شرایط کنونی که در برخی زمینه ها، مشکلاتی وجود دارد و وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم درسطح مطلوبی نیست، مطمئناً همه بر این باور هستیم که مجلسی قوی و کارآمد می تواند در رفع این مشکلات کمک شایانی نماید.

می‌دانیم که در این شرایط دشمنان قسم خورده ایران اسلامی برای کمرنگ شدن حضور مردم در انتخابات دست به هر ترفندی می زنند، اما بی تردید مردم عزیز ایران بالبیک به ندای رهبر معظم انقلاب مبنی بر تشکیل مجلسی قوی و انقلابی، با حضور حماسی و گسترده در انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی شرکت و با انتخاب نمایندگانی شجاع، با ایمان و پاکدست، به وظیفه دینی و ملی خود عمل و باری دیگر اقتدار و سربلندی ایران اسلامی را رقم خواهند زد.

امید است با عنایات خداوند متعال و توجهات خاص حضرت ولی عصر(عج) و در سایه ایمان، وحدت، صبوری و مسئولیت شناسی، ایرانی سرشار از افتخار، عزت و پیشرفت داشته باشیم.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها