به روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
ما قوی هستیم- ۷۲/
سعید صریحی گفت: بکرترین مرکز فرهنگی و موزه جغرافیایی دفاع مقدس کشور آماده بازدید کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور است.
کد خبر: ۳۸۴۸۲۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰ - 19February 2020

آمادگی بکرترین موزه جغرافیایی دفاع مقدس کشور برای زائران راهیان نور

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، سرهنگ پاسدار «سعید صریحی» مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آبادان از آغاز روند آماده سازی این مرکز برای بازدید کاروان های راهیان نور خبر داد و اظهار داشت: بکرترین مرکز فرهنگی و موزه جغرافیایی دفاع مقدس کشور آماده بازدید کاروان های راهیان نور از سراسر کشور است.

وی افزود: تا رسیدن به شرایط مطلوب کمی فاصله داریم اما از آنجایی که خصوصیت بارز این مرکز، بکر بودن آن است و با توجه به وجود سوله های ترکش خورده که خود یک محتوا و نمایشگاه طبیعی از هجوم بی رحمانه رژیم بعث به سردگی استکبار است، به منظور حضور کاروان های دانش آموزی و دانشجویی می تواند زمینه ساز استقبال گسترده از این یادمان در نقطه صفر مرزی باشد.

مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آبادان ضمن تشکر از مسئولین استانی و شهرستانی که برای مقدمات افتتاح این مرکز تلاش کردند، گفت: چیدمان ادوات نظامی نیز انجام شده است و بزودی نیز یادمان شهدای گمنام به سرانجام مطلوبی خواهد رسید تا محفلی باشد برای دلدادگان مظلومیت و شهادت و مکانی برای زائران راهیان نور که وجودشان را به حضور در مزار شهدای گمنام منور می کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار