به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان طرح موسوم به «معامله قرن» را محکوم به شکست خواند و گفت: قوای مقاومت ایمان دارند انتفاضه و مقاومت تنها گزینه برای آزادسازی سرزمین فلسطین است.
کد خبر: ۳۸۴۷۵۱
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶ - 18February 2020

رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان: مقاومت و انتفاضه تنها راه آزادسازی فلسطین استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، شیخ «عبدالامیر قبلان» رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان امروز (سه‌شنبه) با «مصطفی الفوعانی» رئیس کمیته اجرایی جنبش «امل» (وابسته به نبیه بری) در رأس یک هیأت دیدار داشت.

بر اساس گزارش وبگاه «النشره»، در این دیدار وضعیت کلی در لبنان مورد بررسی قرار گرفت و بر ضرورت تقویت وحدت ملی و همکاری داخلی تأکید شد.

قبلان گفت: وضعیت در منطقه و لبنان، سخت است و این وضعیت می‌طلبد که مقامات لبنانی با روحیه ملی و مسؤولیت‌پذیری، اختلافات را کنار بگذارند، وحدت داشته باشند و با جدیت و اخلاص برای نجات کشور تلاش کنند. دولت باید تلاش‌های خود برای نجات اقتصادی ملی و ثبات معیشتی را بیشتر کند.

وی درباره طرح آمریکایی موسوم به «معامله قرن» گفت: این طرح تلاشی ناکام برای نابودی مسأله فلسطین و محکوم به سقوط است، در امت اسلام قوای زنده‌ای وجود دارد که ایمان دارند مقاومت و انتفاضه تنها راه آزادسازی فلسطین و نجات مقدسات است.

نتایج نظرسنجی یک مرکز فلسطینی ویژه پژوهش و پیمایش نشان می‌دهد یک سوم ملت فلسطین گزینه اقدام مسلحانه یا انتفاضه مسلحانه در رد معامله قرن را تأیید می‌کنند.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار