به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
حجت‌الاسلام رئیسی:
رئیس قوه قضائیه گفت: یقین داریم پاکی و طهارت خون شهید سلیمانی موجب خواهد شد انتقام از قاتلان ایشان گرفته شود و تردید نداریم که انتقام خون او گرفته خواهد شد.
کد خبر: ۳۸۴۳۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷ - 16February 2020

بی‌تردید انتقام خون شهید سلیمانی گرفته خواهد شدبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «سید ابراهیم رئیسی» رئیس قوه قضائیه که در ادامه سفرهای استانی خود به کرمان سفر کرده است، صبح امروز در فرودگاه این شهرستان اظهار داشت: عرض تسلیت دارم برای مردم کرمان و توفیق برای بنده است که روزی که مصادف است با چهلمین روز شهادت سردار سرافراز اسلام، برای عرض تسلیت به مردم کرمان و عرض تبریک به این خطه که فرزندی پرورش داد که افتخاری برای عالم اسلام و افتخاری نه‌فقط برای مردم ایران بلکه برای جهان اسلام است، حضور یابم.

وی افزود: به برکت شرکت در مراسم اربعین شهید سرافراز، دیدار و نشستی با همکاران قضائی خودم و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه خواهیم داشت با مسائل و مشکلات همکارانمان در استان کرمان بیشتر آشنا شویم و در راستای سفر‌های استانی با جمع همکاران ستادی قوه قضائیه بتوانیم نسبت به رفع مشکلات استان کرمان به برکت این حضور که به مناسبت شهادت شهیدسلیمانی است، تصمیماتی داشته باشیم.

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: حتما نشستی هم با مسئولان عالی قضائی و مدیران عالی استان، نماینده، ولی فقیه در استان، استاندار و مسئولان عالی قضائی استان خواهیم داشت که از نزدیک با مسائل مربوط به استان آشنا شویم که بخشی از آن را در استان تصمیماتی خواهیم داشت و بخشی را در مرکز دنبال خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام رئیسی همچنین خاطرنشان کرد: نسبت به شهادت شهید سلیمانی، امروز بیش از هر زمانی نفرت عمومی نسبت به آمریکایی‌ها در دنیا برانگیخته شده و توجه جهان نسبت به سلحشوری و نسبت به شخصیتی که نماد مبارزه با تروریسم بود در دنیا با این نگاه‌ها اتفاق افتاده و امروز قیامتی به خاطر شهید سلیمانی برپا شده که نگاه‌ها و دل‌ها به برکت خون مطهر شهید سلیمانی متوجه به دین، انقلاب و ارزش‌ها شده و فرصت بسیار مهمی برای پیشرفت اهداف بلند شهید سلیمانی شده است.

وی در خصوص پیگیری‌های حقوقی صورت گرفته برای مجازات قاتلان سپهبد شهید سلیمانی عنوان کرد: هم مسئولان قضائی در جهوری اسلامی هم عزیزانی که در عراق با آن‌ها تماس داشتیم و پیگیری می‌کنیم، آن‌ها هم دنبال موضوع هستند و پرونده‌ای نیز در دادسرای تهران تشکیل شده است. قضاتی مامور هستند و کار با همکاری معاونت بین‌الملل قوه قضائیه، وزارت امور خارجه و مسئولان عالی عراق دنبال خواهد شد.

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: کار را مجدانه دنبال می‌کنیم و یقین داریم پاکی و طهارت خون شهید سلیمانی موجب خواهد شد انتقام از قاتلان ایشان یعنی آمریکایی‌ها گرفته شود و تردید نداریم به برکت خون این بزرگی که به خون مطهر اباعبدالله‌الحسین (ع) متصل شده است، انتقام خون او گرفته خواهد شد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار