به روز شده در: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم قم با انتشار بیانیه‌ای نسبت به هتاکی یک روزنامه در قم به سردار سلیمانی اعتراض کرده و خواستار برخورد دستگاه قضایی با منتشرکنندگان این مقاله شدند.
کد خبر: ۳۸۱۱۵۴
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۳ - 26January 2020

اعتراض خانواده شهدای مدافع حرم به یک روزنامه در قمبه گزارش دفاع‌پرس از قم، جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم قم با انتشار بیانیه‌ای نسبت به هتاکی روزنامه ۱۹ دی اعتراض کرده و خواستار برخورد دستگاه قضایی با منتشر کنندگان این مقاله شدند.

روزنامه ۱۹ دی روز سه‌شنبه اول بهمن در مقاله خود با عنوان «دی را به خاطر داشته باشید» علاوه بر تهمت و توهین به‌ نظام جمهوری اسلامی خون سردار سلیمانی را به گردن نظام انداخت و آشکارا سردار حاجی‌زاده را ترور کرد.

 متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله القاصم الجبارین

بعد از ریختن شدن خون سیدالشهدا در سرزمین کربلا طوفان‌های سیاه زیادی وزیدند تا خون سید شهیدان را ناحق کنند، اما دست خداوند چنان یار و یاور حق‌خواهان بود که خون شهدای کربلا ۱۴۰۰ سال است چراغ خاموش‌نشدنی مسیر حق‌طلبان است.

ام المصائب زینب کبری (س) پرورش یافته مکتب فاطمه زهرا (س) در اوج مصائب و زیر باران شلاق‌های عدو پیام آور خون شهدای عاشورا بود و ۱۴۰۰ سال است مردان و زنان حق‌طلب و خانواده شهدا به این بانو تأسی می‌کنند.

خانواده شهدا نیز با تأسی به حضرت زینب (س) در غم از دست دادن عزیزانشان در مقابل عدو خم به ابرو نیاورند و زینب‌گونه پیام آور خون شهدا شدند، اما چندی پیش قلب هایشان داغدار از دست دادن سرداری شد که عزیزتر از عزیزانشان بود.

حاج قاسم سیلمانی مردی از دیار کریمان که ۴۰ سال در جبهه‌های مقاومت خواب راحت را بر دشمنان دین و ناموس مردم حرام کرده بود تا ما خواب راحتی داشته باشیم سرداری که ۴۰ سال در راه ایجاد صلح و امنیت برای همه انسان‌های آزادی خواه جهان فارغ از دین و ملیت گام‌های استوارش را بر زمین نهاد و سرانجام در شبی سرد و زمستانی چنان غریبانه به دیدار معبود شتافت که قلب هر آزادی‌خواهی را به درد آورد.

خانواده شهدا هنوز داغدار عروج ملکوتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بودند که قلمی که باید به حق روی کاغذ‌های بی جان بچرخد چنان خون شهید سلیمانی را ناحق کرد که آه از نهاد خانواده شهدا برخاست و جگرشان را آتش زد.

خانواده شهدا همچون کوهی استوار در برابر همه سختی‌ها ایستادگی می‌کنند و اجازه نخواهند داد که عده‌ای برای مطامع دنیایی خودشان خون حاج قاسم سلیمانی را ناحق کنند و دیگر سرداران مقاومت را مورد هجمه ناجوانمردانه خود قرار دهند.

بی شک آن قلمی که به خون سرخ شهدا و بدن ارباً ارباً شده حاج قاسم این ملت هتاکی می‌کند خواهد شکست این را تاریخ شهادت خواهد داد و چه افسوس که این قلم به دستان حسابگر از قم و در پایتخت جهان تشیع شروع به این هتاکی کردند که داغ این هتاکی را دو چندان می‌کند.

ما خانواده شهدا ضمن محکومیت هتاکی روزنامه ۱۹ دی به سردار سلیمانی و نظام جمهوری اسلامی که با خون هزاران شهید به ثمر رسیده از مراجع قضایی خواستار برخورد با منتشرکنندگان این مقاله هتاک هستیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار