به روز شده در: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۰
دادستان ایرانشهر:
«محسن گل‌محمدی» گفت: شرور معروف جنوب سیستان و بلوچستان بامداد جمعه در درگیری با سربازان گمنام امام زمان (عج) به هلاکت رسید.
کد خبر: ۳۸۰۹۲۳
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳ - 24January 2020

به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، محسن گل‌محمدی دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارش سرقت مسلحانه توسط شرور مذکور و پس از رصد سریع اطلاعاتی، سرانجام شرور معروف جنوب سیستان و بلوچستان که خود را به همراه اموال مسروقه در محاصره مأموران اداره اطلاعات ایرانشهر می‌دید به سمت مأموران تیراندازی کرد.

وی ادامه داد: مأموران اطلاعات ایرانشهر با استفاده از قانون بکارگیری سلاح این شرور سابقه‌دار را به هلاکت رساندند.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: این شرور معروف سوابق متعدد کیفری از جمله چندین فقره قتل، آدم ربایی، چندین فقره سرقت مسلحانه، حمله به خودرو‌های گشتی انتظامی شهرستان و شهادت مأموران انتظامی و زخمی کردن چند نفر از کارکنان انتظامی، شرارت‌های متعدد و ایجاد ناامنی در شهرستان‌های دلگان، بزمان، فنوج، بمپور و ایرانشهر را در پرونده خود دارد.

وی ضمن قدردانی از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات ایرانشهر که خدمات ارزنده‌ای را تاکنون به جهت برقراری امنیت منطقه از خو نشان داده‌اند گفت: مبارزه جدی و قاطعانه با مخلان نظم و امنیت و اشرار در راستای تأمین احساس آرامش و آسایش شهروندان همچنان ادامه خواهد داشت.

گل محمدی بیان کرد: از این شرور معروف چندین قبضه سلاح جنگی، مهمات مربوطه و چندین نارنجک جنگی نیز کشف شد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها