به روز شده در: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
شبکه ملی ایثارگران طی فراخوانی از سازمان‌ها و نهاد‌های علاقه‌مند به عضویت در این شبکه دعوت به عمل آورد.
کد خبر: ۳۸۰۵۳۴
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱ - 21January 2020

فراخوان عضو گیری شبکه ملی ایثارگرانبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، شبکه ملی ایثارگران در فراخوانی از آغاز عضوگیری در این شبکه خبر داد.

در اطلاعیه این شبکه آمده است: «شبکه ملی ایثارگران با مجوز از وزارت کشور و ثبت شرکت‌ها (به شماره ثبت 47606) با هدف هم افزایی انجمن های ایثارگری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، پیگیری مطالبات به حق و قانونی ایثارگران، ایفای نقش نظارتی در پیاده شدن صحیح قوانین و مصوبات مربوطه و ارائه راهکار به مسئولین قانون گذار و اجرایی کشور برای رفع مشکلات ایثارگران فعالیت می نماید و بر اساس قانون تنها شبکه رسمی ملی و نماینده قانونی ایثارگران کشور می‌باشد که ابتدا از انجمن های رسمی کشوری زیر تشکیل و حسب قانون سایر انجمن های ایثارگری دارای مجوز نیز می توانند به عضویت این شبکه درآیند.

1- انجمن جانبازان قطع نخاعی کشور
2- انجمن خانه نور ایرانیان (جانبازان بصیر)
3- انجمن راست قامتان کشور (جانبازان دو و سه عضو قطع)
4- جمعیت آزادگان دفاع مقدس
5- انجمن آیه های ایثار و تلاش (همسران شهدا و جانبازان)
6- جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر ن نو اندیش خدمت گذار کشور
7- انجمن ریه های خسته (جانبازان شیمیایی)

بر اساس ماده 11 اساسنامه شبکه:

هر سازمان مردم نهاد که با محدوده فعالیت استانی و یا کشوری ثبت و مجوز فعالیت داشته و موضوع فعالیت و اهداف آن مرتبط با موضوع فعالیت این شبکه (جامعه ایثارگری کشور) باشد و همچنین چشم انداز، ماموریت و ارزشهای آن با اساسنامه شبکه مطابقت داشته باشد می تواند به عضویت این شبکه درآید.

انجمن های علاقمند به عضویت می توانند درخواست کتبی خود را همراه با مدارک ذیل حداکثر تا پایان اسفند ماه 1398 به آدرس تهران: خیابان آیت ا... طالقانی، خیابان شهید موسوی، پلاک 49 آیا تت ارسال نمایند.

مدارک لازم برای عضویت:

1- پروانه فعالیت
2 - آگهی ثبت تأسیس
3 - آگهی آخرین تغییرات

بدیهی است در صورت داشتن مدارک و شرایط لازم، پس از بررسی در شورای مرکزی شبکه، عضویت آنان پذیرفته خواهد شد.

سایر انجمن های که شرایط لازم را ندارند و در زمان اعلام شده موفق به تکمیل مدارک خود نشوند، می توانند در فراخوان بعدی که متعاقبا اعلام خواهد شد شرکت فرمایند.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها