به روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۴
فرمانده انتظامي كرمانشاه:
سردار علي اكبر جاويدان گفت: امنیت چه در حوزه‌های رأی گیری شهرها و چه در سطح روستاها به بهترین شکل ممکن تأمین و مردم و مسئولان مطمئن باشند پلیس اجازه کوچک‌ترین ناامنی را عناصر داخلی دشمنان نخواهد داد.
کد خبر: ۳۸۰۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹ - 18January 2020

پلیس اجازه کوچک‌ترین ناامنی را به دشمنان نخواهد دادبه گزارش دفاع‌پرس از كرمانشاه، سرتيپ دوم پاسدار «علی اکبر جاویدان» فرمانده انتظامي استان كرمانشاه در جلسه‌ای که ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حسنیه محمد رسول الله (ص) ستاد فرماندهی انتظامی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: انتخابات مجلس موضوع بسیار مهمی است که مردم نمایندگان خود را برای قانونگذاری انتخاب می‌کنند.

وی ادامه داد: این رویداد مهم نیازمند زیرساخت‌هایی است که قبل از برگزاری باید فراهم شود، یکی از این زیرساخت‌ها بحث تأمین امنیت است که پلیس متولی آن است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان متولی نظم و امنیت در جامعه از مدت‌ها قبل تمهیدات لازم را برای برقراری هرچه بهتر امنیت و کمک به برگزاری انتخاباتی سالم اندیشیده است.

سردار جاويدان بیان داشت: پلیس با بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های خود تلاش می‌کند تا با برقراری امنیت مطلوب، دغدغه دیگران مسئولان و متولیان برگزاری انتخابات را به حداقل رسانده و شرایط برای حضور پرشور و حداکثری مردم فراهم شود.

وی تاکید کرد: این امنیت چه در حوزه‌های رأی گیری شهرها و چه در سطح روستاها به بهترین شکل ممکن تأمین و مردم و مسئولان مطمئن باشند پلیس اجازه کوچک‌ترین ناامنی را عناصر داخلی دشمنان نخواهد داد.

فرمانده انتظامي استان كرمانشاه در پایان و با بیان اینکه برگزاری انتخابات یکی از نشانه‌های وجود دموکراسی در کشور است، گفت: بدون شک مردم فهمی و قدرشناس کشور با حضور گسترده خود پای صندوق‌های رأی حماسه‌ای دیگر خواهند آفرید.

انتهاي پيام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار