به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
امام جمعه دلوار:
حجت‌الاسلام «علی زاهددوست» گفت: سردار حاجی‌زاده نسخه دوم شهید طهرانی مقدم است و به عنوان «نماد بازدارندگی جبهه مقاومت» در مقابل استکبار و آمریکا، بزرگ‌ترین عملیات آفندی نیم قرن اخیر علیه آمریکا را رقم زده است.
کد خبر: ۳۷۹۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲ - 17January 2020

به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، حجت‌الاسلام «علی زاهددوست» امام جمعه دلوار در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر، با اشاره به بیانات امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در دیدار اعضای ستاد کنگره ۲ هزار شهید استان بوشهر، اظهار داشت: از محضر رهبر انقلاب اسلامی به خاطر اهتمام و عنایت همیشگی به نام سردار شهید «رئیسعلی دلواری» تشکر و قدردانی می‌کنیم که آخرین مورد آن هم بیانات و عنایات ایشان به نام این سردار مؤمن و شجاع، در دیدار اعضای کنگره سرداران و ۲ هزار شهید سرافراز استان بوشهر بود.

وی افزود: وقتی که نام این مجاهد بزرگ و شجاعت‌های او را از لسان مبارک نایب امام زمان (عج) شنیدیم، دنیایی از غرور در مردم به‌خصوص نوجوانان و جوانان دلواری به وجود آمد و بیش از قبل به وجود این اسطوره بزرگ مقاومت افتخار می‌کنند.

امام جمعه دلوار با اشاره به این فراز از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند «کاری کنید که یاد این شهیدان و شخصیت‌های برجسته در ذهن نسل‌های جدید ماندگار شود؛ متأسفانه بعضاً حتی اسم این شخصیت‌های برجسته برای نسل جدید ناآشنا هستند»، افزود: از همه ظرفیت‌ها برای راه اندازی نهضت رئیسعلی‌شناسی استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به‌ این‌که حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و شهادت جمعی از هم‌وطنان‌مان، شیرینی سیلی سخت بر دشمن را در کام مردم تلخ کرد، افزود: اطلاعیه ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر بروز خطای انسانی از طرف پدافند ایران، به تاکید و دستور سریع رهبر حکیم انقلاب مبنی بر اعلام صادقانه به مردم بوده است.

حجت‌الاسلام زاهددوست گفت: سخنان صادقانه و شجاعانه دو سردار شجاع سپاه اسلام، و پذیرش خطا و اعتراف به اشتباه بدون توجیه و فرافکنی و عذر خواهی از مردم و آمادگی برای پیگیری قصور یا تقصیرات انجام گرفته تا حدود زیادی از ناراحتی‌های مردم کاست، اما همچنان بسیاری از سوالات در اذهان مردم باقی ماند.

امام جمعه دلوار بیان کرد: روی دیگر ماجرا، سوءاستفاده فرصت‌طلبان است؛ چراکه رستاخیز عظیم و قیامت عظمای حضور مردم، در تشییع جنازه سردار دل‌ها سلیمانی عزیز به عنوان نماد جبهه مقاومت باعث فوران، خشم و کینه آمریکا و صهیونیسم و مزدوران داخلی آن‌ها شد.

وی تاکید کرد: آن‌ها از فرصت تجمع گروهی از دانشجویان و مردم در سوگ جانباختگان حادثه، فرصت را مغتنم شمرده و با سوق دادن یک تجمع انسانی و عاطفی به سمت ماجراجویی‌های سیاسی، در صدد تکرار حوادث تلخ آبان ماه برآمدند.

حجت‌الاسلام زاهددوست گفت: حضور غیرقابل توجیه سفیر خیره‌سر و گستاخ و بی‌شرم انگلیس، در این تجمعات به همراه برخی هنرمندان فریب‌خورده و شهرت‌طلب، و بسیج گسترده تمام دشمنان انقلاب و ملت ایران، مانند آمریکا و برخی اروپایی‌ها، رژیم صهیونیستی، و عناصر مفلوکی از خاندان کثیف پهلوی و منافقین پلید، نشان از اوج عصبانیت عصبانیت دشمن از حضور میلیونی مردم در بدرقه پیکر مطهر سردار دل‌ها بود.

وی تصریح کرد: بخش دیگر ماجرا شعله‌ور سازی آتش انتقام از نیروی سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به ویژه سردار سرافرار اسلام، حاجی‌زاده است؛ این سردار گمنام و دوست داشتنی که نسخه دوم شهید طهرانی مقدم است و به عنوان «نماد بازدارندگی جبهه مقاومت» مقابل استکبار و آمریکا، بزرگ‌ترین عملیات آفندی نیم قرن اخیر علیه آمریکا را رقم زده، صادقانه مسئولیت این خطای بزرگ اما غیرعمدی را پذیرفته و خود را آماده هر نوع تصمیم می‌داند؛ اما  موج‌های رسانه‌ای عنودانه و کینه‌توزانه پیاده‌نظام داخلی آمریکا و امپراطوری رسانه‌ای صهیونیسم، وی و سپاه مقتدر ما را هدف قرار گرفته‌اند.

امام جمعه دلوار ادامه داد: مردم انقلابی و واقع بین ما، این خطای انسانی، هر چند بزرگ و فاجعه بار اما حساب آن را به حساب کل نظام و سپاه خدوم نمی‌گذارد و از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با تقدیم ۴۱ هزار شهید و حضور در تمامی عرصه‌های امنیت، امداد و خدمت، و سازندگی عمران و آبادانی و سلامت و فرهنگ، پیشتاز بوده است؛ حمایت و قدردانی می‌کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار