به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
امام جمعه بروجرد:
حجت‌الاسلام «سیدعلی حسینی» گفت: اخلاص سردار سلیمانی باعث شد مردم با عشقی وصف نشدنی وی را دوست داشته و به صحنه بیایند و جهان را تحت تاثیر خود قرار دهند.
کد خبر: ۳۷۸۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳ - 07January 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌‍‌پرس از خرم آباد، حجت‌الاسلام «سیدعلی حسینی» امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی بروجرد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» اظهار داشت: سردار سپهبد سلیمانی شخصیت برجسته‌ای است که جهان اسلام را در حیات و شهادتش تحت تاثیر خود قرار دارد.

امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه سردار سلیمانی محبوب مردم است، گفت: اخلاص شهید سپهبد سلیمانی او را محبوب دلها کرد.

وی با اشاره به اینکه ژنرال‌های بزرگ نظامی در جهان وجود دارد ولی هیچکدام به اندازه سردار شهید سلیمانی محبوب نیستند، خاطرنشان کرد: اخلاص، تواضع، ساده زیستی، تشریفات گریزی و عشق به رهبری و مردم از ویژگی‌های بارز آن شهید بزرگوار بود.

حسینی با بیان اینکه این همه محبوبیت سردار سلیمانی به دلیل این بود که وی برای خدا کار می کرد، ابراز داشت: اخلاص سردار سلیمانی باعث شد مردم با عشقی وصف نشدنی وی را دوست داشته و به صحنه بیایند.

این مسئول با اشاره به اینکه سردار سلیمانی چه در زمان حیات خود  و چه با شهادت و خون پاکش منشاء خیر برای جهان اسلام بود، خاطرنشان کرد: راهپیمایی اربعین به همت تلاش‌های سردار شهید حاج قاسم به وجود آمد.

حسینی متذکر شد: شهید حاج قاسم سلیمانی تربیت یافته مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و انقلاب اسلامی بود.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه مسئولان باید سیره و منش شهید سپهبد سلیمانی را الگوی خود قرار دهند، گفت: مسئولان منیت‌ها را کنار بگذارند و برای خدا کار کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها