به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
انتقام سخت/ سردار فضلی:
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت:‌ سردار سلیمانی‌های جوان در ایران اسلامی هستند که بزودی با اذن فرمانده کل قوا پاسخ‌های دندان‌شکنی را به دشمنان اسلام خواهند داد.
کد خبر: ۳۷۷۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲ - 04January 2020

سردار سلیمانی‌های جوان بزودی پاسخ‌های دندان شکنی به دشمنان اسلام می دهندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار «علی فضلی» فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) به مناسبت شهادت حاج «قاسم سلیمانی» پیامی صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر شهادت برادرم سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی دل رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران را به درد آورد، اما دشمنان قسم‌خورده اسلام خصوصا آمریکای جنایتکار و اسراییل غاصب باید بدانند که با شهادت سرداران جبهه مقاومت نه‌تنها این راه منحل و بسته نمی‌شود، بلکه امروز سردار سلیمانی‌های جوان در ایران اسلامی هستند که بزودی با اذن فرمانده کل قوا پاسخ‌های دندان‌شکنی را به دشمنان اسلام خواهند داد.

این فکر، موهوم و باطل است که آمریکا و اسرائیل جنایتکار با شهادت سرداران جبهه مقاومت خواب راحتی داشته باشند. بزودی سردار سلیمانی‌ها در ایران اسلامی و ابو مهدی المهندس‌ها در عراق بر اساس وعده‌های الهی، دشمنان اسلام را به ورطه نابودی خواهند کشید.

در پی این جنایت دردناک، این سرباز ولایت به نیابت از تمامی پاسداران جان برکف جوان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) شهادت بزرگ‌مردان تاریخ جبهه مقاومت را به صاحب و مولای مان آقا صاحب الزمان (عج)، مقام معظم رهبری، همرزمان و همه ملت مسلمان به ویژه خانواده معظم شهید تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

سرتیپ پاسدار علی فضلی

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار