به روز شده در: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۷
رهبر شیعیان بحرین:
«شیخ عیسی احمد قاسم» رهبر شیعیان بحرین با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد که به شهید سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس که در راه خدا جانفشانی کردند، افتخار می‌کند.
کد خبر: ۳۷۷۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴ - 03January 2020

به شهیدان، سلیمانی و المهندس افتخار می‌کنمبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‎پرس، رهبر شیعیان بحرین در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس معاون رئیس هیات حشد شعبی عراق بیانیه‌ای صادر کرد.

در بیانیه شیخ عیسی قاسم آمده است: دست متجاوزان آمریکایی بار دیگر به ترور جمعی از مجاهدان قهرمان و در مقدمه آن‌ها حاج قاسم سلیمانی بزرگمرد جهاد و تلاش خستگی ناپذیر در راه خدا و ابو مهدی المهندس مجاهد بزرگ دراز شد. من به این دو مرد و امثال آنان که در راه خدا جانفشانی کردند و به غیر او به هیچ چیزی در این دنیا چشم نداشتند، بسیار افتخار می‌کنم.

رهبر شیعیان بحرین در این بیانیه افزود: امت باید از شهدای بزرگ خود که مدت‌ها در مسیر جهاد و شهادت گام برداشتند به عنوان مکتبی برای روحیه جانفشانی و فداکاری در راه دین، کرامت، آزادی میهن اسلامی و دفاع از مقدسات الهام گیرند.

این بیانیه می‌افزاید: خداوند جایگاه شهدای حق و عدالت را رفیع نماید و همنشینی حضرت محمد (ص) و ائمه اطهار را نصیب آنان کند.

شیخ عیسی قاسم در این بیانیه این ضایعه را به صاحب العصر و الزمان و نیز رهبر عظیم و مردم مخلص جمهوری اسلامی ایران و تمام فق‌های عظام، امت اسلامی و آزادگان جهان و خانواده‌های این شهدا تسلیت گفته است.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار